Olomouc – Havířov 1:2 (po s.n.) | Motor ČB – Zlín 3:7 (kon.) | Sparta – Slavia 4:5 (po pr.)
Chomutov – Liberec 7:5 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 0:3 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vsetín – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Písek 2:0 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Českobudějovičtí opět nedokázali ubránit hráče Zlína v těsné blízkosti brankoviště a dovolili už druhému hráči nasázet hattrick. DOMINIK MATULA se nerozpakoval a v brankovišti poslal kotouč za záda Gáby. Asistence: Tomáš Skočík, Petr Burša.

57:17
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Bohumil Svoboda přihrál obloučkem puk do hloučku, ve kterém byl Bárta a dva zlínští hráči. JIŘÍ BÁRTA i přesto dokázal v tísni puk vydolovat a nenápadnou střelou k překvapení všech překonává Čepilu. Asistece: Bohumil Svoboda.

55:44
    5/5

53:44
    René Piegl (CEB) - 2 minuty - nedovolené bránění - 4/5.

53:44
    Tak VILÉM GALUŠKA i ve druhé utkání nasázel českobudějovickým hattrick! Rozjetý Hrazdíra posunul do leva puk Sekerkovi, na Hrazdíru se mezitím navěsil Piegl a oba hráči zajeli do Gáby. Sekerka přihrál Vilému Galuškovi, na kterého čekala odkrytá branka. Asistence: Martin Sekerka, David Hrazdíra.

53:15
    Domácí dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jiří Bárta.

52:41
    5/5

50:41
    Tomáš Skočík (ZLN) - 2 minuty - podražení - 5/4.

50:02
    Petr Burša byl po dlouhé době ve velké šanci a trefil tyčku!

44:43
    Ve třetí třetině zatím nebyla k vidění téměř žádná šance a hra je rozkouskovaná.

40:01

Vyloučení: 4:3

Využití: 0:1

40:00

39:26
    JIŘÍ BÁRTA našel mezírku mezi betony Čepilky a snižuje na 2:5.

39:26
    Rozhodčí nařídili po faulu Tomečka trestné střílení pro České Budějovice!

38:32
    Domácím se dnes opravdu nedaří, už poněkolikáté neměli obránci jinou možnost, než poslat puk na zakázané uvolnění.

37:53
    5/5

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 19. Bílek (Rob, Švec), 40. Bárta (TS), 58. Bárta (Svoboda) - 8. Galuška V. (Sekerka), 13. Matula (Burša), 25. Matula (Burša), 31. Papežík (Doležálek), 36. Galuška V. (Sekerka), 54. Galuška V. (Sekerka, Hrazdíra), 60. Matula (Skočík, Burša)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Podskalský) - Kypta, Plášil, Škopek, Ťoupal, Prokop, Pařízek, Piegl - Bárta, Trummer "C", Svoboda - Beneš, Hájek, Mareš - Rob, Švec, Bílek.
    Berani Zlín: Čepila (Svoboda) - Strojil, Papežík, Macharáček, Tomeček, Buchta - Sekerka, Hrazdíra, V. Galuška - Matula, Burša "C", Skočík - Vaculík, Popelka, Míka - Doležálek, L. Galuška.