Olomouc – Havířov 1:2 (po s.n.) | Motor ČB – Zlín 3:7 (kon.) | Sparta – Slavia 4:5 (po pr.)
Chomutov – Liberec 7:5 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 0:3 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vsetín – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Písek 2:0 (kon.)
po s.n.
HC Olomouc
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
AZ Havířov
Sobota 05.03.2011, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (14:33:26)

Rozhodující nájezd poslal do sítě MICHAL VYČESANÝ.

Michal Vyčesaný (HAV) prostřelil Kůdelu a rozhodl utkání.

Lukáš Králík (OLO) zakončoval podobně jako jeho spoluhráč. A dopadl stejně.

Jan Diviš (HAV) rozpohyboval domácího gólmana a poslal jej na opačnou stranu. Poté už bylo lehké zakončit - 0:1.

K prvnímu nájezdu se rozjel Jakub Tomiga (OLO), ale bekhendovým blafákem na gólmana nevyzrál.

Začnou domácí.

Samostatné nájezdy začínají.

Nyní následuje krátká úprava ledu pro nájezdy. Ta by měla trvat zhruba dvě minutky.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:00
    Domácí se ubránili.

60:01

60:00
    Domácí budou ovšem začínat prodloužení ve třech. Za vysokou hůl byl po siréně vyloučen Jakub Tomiga (OLO).

60:00

58:08
    Kohouti v plném počtu.

56:02
    Hosté si v závěru zápasu zahrají proti čtyřem. Milan Ostřanský OLO) ve středním pásmu fauloval kolenem.