Třebíč – Přerov 8:3 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 06.03.2011, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači, Vsetín • Liga juniorů

Utkání nám skončilo vážení sportovní přátelé a to vítězstvím Vsetína v poměru 6:0. Hezký zbytek víkendu a hokej v srdci Vám přeje Jiří Kubják (18:33:58)

60:00

59:40

58:46
    Mana ještě likviduje shrumáž před brankou. Proti Juránkovi uspěl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:40
    Vítek dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

56:45
    Klimek z pravého křídla přestřelil.

54:47
    Vsetín vstřelil branku!
    Tak Vsetín přidal ještě jednu branku a DAVID VÍTEK dokončuje svůj hattrick. Asistence: Zbranek.

54:16
    Obě mužstva v plném počtu.

54:04
    Jež likviduje skákavý puk z hole Vítka.

52:16
    Vyloučeni hráči: Za Hodonín Směřička na 2. minuty za podražení. Za Vsetín je to Neuwirth, rovněž na 2. minuty za podražení. Hraje se 4 na 4

52:16
    Gromus v šanci. Jež vyráží bezpečně do strany.

50:56
    Souboj Mana VS Miklík po druhé. I tentokrát vsetínský golman pokryl jedovatou střelu hodonínského obránce do své náruče.

50:15
    Mana likviduje šanci Miklíka od modré svým pravým betonem.

50:00
    Zápas se již vyloženě dohrává. Vsetín se nikam už moc nehrne.