Havlíčkův Brod – Zlín 1:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 5:4 (po s.n.) | Motor ČB – Třinec 1:5 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 4:7 (kon.) | Liberec – Ústí n/L 4:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 6:4 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 2:6 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Domácí alespoň snižují skóre. Po přihrávce Hájka dává gól KAREL PLÁŠIL! Asistence: Martin Hájek.

53:42
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru, když se prosazuje JURIJ REPE! Asistence: Michal Jonáš a Radek Faksa.

53:07
    Domácí opět ve čtyřech. Vyloučen je Jonáš Ťoupal za držení.

50:49
    Za hákování vyloučen domácí Karel Plášil.

45:40
    Hosté davají čtvrtou branku. Branku vstřílí RADEK FAKSA! Asistence: Jan Štencel a Radim Matuš.

40:01

40:00

20:58
    JAN ŠTENCEL dává gól na 0:3. Bez asistence.

20:01

20:00

11:06
    RADEK FAKSA zvyšuje na 0:2. Asistence: Radim Matuš a Jurij Repe.

09:30
    ADAM KOFROŇ dává gól na 0:1. Asistence: Ondřej Kovarčík a David Cienciala.

00:01

Vítáme Vás u online přenosu ze 48. kola extraligy staršího dorostu. Domácí HC České Budějovice změří síly s týmem HC Oceláři Třinec. Českobudějovičtí jsou zatím v tabulce na druhém místě a pokud si chtějí toto umístění pojistit, tak by dnes měli zvítězit. Oceláři jsou na místě osmém a mají 42 bodů.

Dosud spolu mužstva odehrála pouze jeden vzájemný zápas a to 19.2. Utkání se vyvíjelo lépe pro Třinec. V poslední třetině se ale hosté utrhli a třemi brankami zvrátili vývoj zápasu. Konečný výsledek zněl 5:3 pro Jihočechy. Za České Budějovice byl nejnebezpečnějším hráčem Bohumil Svoboda, který nasázel hattrick a za Třinec to byl Filip Ohera. Ten dal dvě branky ze tří svého týmu a navíc si vykoledoval 10 minutový trest.

Třinečtí vstřelili v sezóně zatím 99 branek a pokud se jim podaří v Českých Budějovicích skórovat, bude to jejich 100 branka. Obdržených branek mají na kontě 98, takže pokud domácí alespoň dvakrát skórují, přehoupne se Třinec přes 100.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 56. Plášil (Hájek) - 10. Kofroň (Kovarčík, Ciencala), 12. Faksa (Matuš, Repe), 21. Štencel, 46. Faksa (Štencel, Matuš), 54. Repe (Jonáš, Faksa)