Chrudim – Balticflora Teplice 4:5 (kon.)
FK Chrudim
4:5 (1:3)
FC Balticflora Teplice
Pátek 20.05.2011, 20:00 • SH Chrudim • 1. Futsal liga

Teplice těsnou výhru udržely a snižují stav série na 2:1. Chrudim ve druhém poločase nejprve dokázala dorovnat dvougólovou ztrátu, ale takticky výborně hrající hosté, podporováni skvěle hrajícím Rodrigem Tavernou, se opět ujali vedení a v dramatickém závěru už svůj náskok udrželi. Velkou zásluhu na vítězství Balticflory má i brankář Jan Kalina, který ve 26. minutě nahradil vyloučeného kolegu Thiaga a předvedl několik výtečných zákroků. Čtvrtý zápas se bude hrát v úterý v Teplicích. (21:47:56)

40
    Ještě bleskurychlá hostující rozehra, Paulinho trefil boční síť.

40
    Faul Michala Mareše dvě vteřiny před koncem. Teplická lavička už začíná slavit.

40
    Ještě debata rozhodčích s domácí střídačkou.

40
    Zbývá šest vteřin. Hosté navíc rozehrávají.

40
    Dentinhovu ránu chytá Kalina. Do konce zbývá osm vteřin!

40
    Chrudim právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ REŠETÁR snižuje na 4:5. Do konce zbývá 26 vteřin!

40
    Dentinhův pokus odvrátil Leite. Do konce zbýva půl minutka.

40
    Rodrigo Taverna, který zůstal na hřišti jako brankář, chytil střelu Sidneyho.

39
    Teplice právě vstřelily branku!
    Další šance Teplic už ale gólem končí! Rodrigo Taverna se tentokrát proměnil v nahrávače, na zadní tyči našel zcela volného JOAO LEITEHO a ten měl před sebou jen prázdnou klec.

39
    Leite šel sám na falešného brankáře Romana Mareše, který ale svůj tým podržel a šanci zmařil.

39
    Kombinaci Chrudimi zakončil Sidney, z velkého úhlu trefil jen boční síť.

38
    A opět domácí hra bez brankáře.

38
    Meller se vrátil do domácí klece a hned musel mimo brankové území vyhlavičkovávat balón do autu.

37
    Míč z futsalky Tolstova sice skončil v domácí bráně, ale byl vystřelen ze zámezí. Takže branka nemůže platit.

37
    Power - play Era - Packu.

37
    Sidney to zkusil z velké dálky. Kalina se zaskočit nenechal a míč vyrazil do autu. Chrudim si bere oddechový čas.

37
    Marcinho si v souboji šlápl na balón. Sice pro svůj tým vybojoval faul, ale možná si poranil kotník.

Martin Augustin

Branky: 7. Rešetár, 27. Dentinho, 28. Mareš Roman, 40. Rešetár - 3. Rodrigo Taverna, 13. Rodrigo Taverna, 20. Paulinho, 31. Rodrigo Taverna, 39. Leite Joao

Karty:   13. Cacau (CHR), 16. Meller (CHR), 17. Cacau (CHR), 17. Sidney (CHR) - 8. Marcinho (TEP)   26. Thiago (TEP)

FK Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš R., Cacau, Max, Sidney, Vladyka, Popelka, Dentinho, Bouška, Kroulík, Mareš M., Rešetár
    FC Balticflora Teplice: Thiago, Kalina - Rodrigo Taverna, Ricardo, Paulinho, Gui, Tolstov, Leite, Mažári, Marcinho, Fábio

Rozhodčí: Černý, Blažej