Chomutov – Ovčáry 1:0 (kon.) | Pardubice – Č. Lípa 2:0 (kon.) | Písek – Žižkov B 1:1 (kon.)
Č. Budějovice B – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Karlovy Vary – Vltavín 2:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:0 (0:0)
Loko Vltavín
Sobota 21.05.2011, 10:30Česká fotbalová liga

Domácí o svém vítězství rozhodli mezi 55. až 58. minutou, kdy se nejprve prosadil hlavou Oslovič a poté proměnil pokutový kop Geňo. Pro dnešek se s Vámi loučím a přeji příjemně strávený víkend! (12:52:41)

90
    Hosté zakládají jeden z posledních útoků.

88
    Z dobré pozice přestřelil branku Hrubý.

88
    Čerstvá akvizice na hřišti Laušman se řítil do šance, ale centrovaný míč těsně netrefil.

87
    Poslední domácí střídání. Místo Mariána Geňa si zahraje Václav Laušman.

81
    Střídání domácích. Odstoupil Nerad, nastoupil Petr Janáček.

76
    Hosté po vystřídání v útoku ožili, ale jejich tlak zatím ke snížení nevedl.

76
    Střídají i domácí. Odstoupil Kubice, kterého vystřídal Jan Staněk.

72
    Poslední střídání hostů. Martina Chalupu nahradil Martin Jíša.

66
    Domácí dostali míč do brány potřetí, ale gól nemůže platit pro ofsajd.

62
    Střídání bylo hned dvojité. Odstoupil také Socha, nahradil ho Petr Marčík.

62
    Hosté střídají. Odešel Škrovánek, kterého nahradil Michal Krimlák.

58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    K míči se postavil sám postižený MARIÁN GEŇO a střelou k pravé tyči nedal Čabovi šanci zasáhnout.

57
    Po faulu na Mariána Geňa byla nařízena penalta!

55
    Hostující obrana po necelé hodině hry konečně povolila. Rohový kop rozehrál Tichota na zadní tyč a TOMÁŠ OSLOVIČ poslal hlavou míč do sítě.

53
    Ani v úvodu druhé půle se obraz hry nezměnil. Domácí více drží míč, hosté pozorně brání.