Košice – Žilina 1:0 (kon.) | Dubnica – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Dunajská Streda – Slovan Bratislava 0:3 (kon.)
Prešov – Nitra 3:3 (kon.) | Trnava – Ružomberok 0:0 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
MFK Košice
1:0 (0:0)
MŠK Žilina
sk Středa 25.05.2011, 17:30Niké liga

Košice sa zachránili v najvyššej súťaži! (19:17:18)

90+
    V Košiciach sa bude nadstavovať ešte 2 minúty.

86
    Mám pocit, že Žilina je zrelá na uterák a mysľou sú už v autobuse, veľmi zlý výkon hosťujúceho tímu.

83
    Zápas v závere pokračuje v podobnom obraze ako počas celého druhého polčasu, hrá sa prakticky bez šancí, aktívnejší sú domáci futbalisti.

79
    Žilina stále veľmi bezzubý výkon, o záchrane košického futbalu v najvyššej súťaži je prakticky rozhodnuté, neverím, že hostia dokážu dať v posledných 10-12 minútach dva góly.

76
    Momentálne sa nehrá, na hracej ploche leží jeden z domácich hráčov.

73
    Na dnešné stretnutie sa prišlo pozrieť podľa hlásateľa na štadióne 2350 platiacich divákov.

71
    Košičania sa nikde neponáhľajú, 20 minút ich delí od udržania sa v najvyššej súťaži.

68
    Na hracej ploche sa prakticky nič nemení, Žilina sa stále veľmi márne snaží niečo vymyslieť smerom na košickú bránu, v druhom polčase je to od hostí absolútne bezzubé.

64
    Šanca Žiliny, keď sa do zakončenia pred košickou bránou dostával Gergeľ, ten však nebol v ideálnom streleckom uhle a jeho zakončenie nemal šancu prejsť za košického brankára.

61
    Lopta z rohového kopu nebola najhoršie namierená, hra sa však už bez väčších ťažkostí presunula k stredovej čiare odkiaľ môžu hostia len veľmi ťažko ohroziť svojho súpera v bráne.

60
    Žilina sa stále márne pokúša niečo vymyslieť smerom dopredu, po dlhšom časovom úseku aspoň rohový´kop v prospech hostí.

57
    Žilina ostala po úvodnom góle Košíc poriadne zaskočená, šošoni sa už toľko nevydávajú na útočné výlety smerom pred košickú bránu ako to bolo v prvom polčase.

55
    V Košiciach potlesk na otvorenej scéne, je však veľká škoda, že posledné roky si diváci v hojnejšom počte nevedia nájsť cestu na futbal v Čermeli.

53
    Košičania urobili výrazný krok k záchrane v najvyššej súťaži. Dubnici teraz budú musieť dvoma gólmi hráči v zelenom, čo určite nebude také jednoduché.

50
    Košice dali gól!
    Košice sa dostávajú do vedenia po menšom zaváhaní žilinskej obrany a naopak dobrej práci DIABYHO, ktorý rýchlo prešiel s loptou pred bránu a jeho presné zakončenie slávilo úspech, 1:0.

48
    Nebezpečná strela v podaní Guldana, jeho ďalekonosný pokus nemal najhorší smer a jeho strele nakoniec chýbalo len pár centimetrov.