Jihlava – Karviná 2:0 (kon.) | Třinec – Most 1:2 (kon.) | Žižkov – Hlučín 1:1 (kon.)
Čáslav – Vlašim 2:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Zlín – Znojmo 1:2 (kon.)
Sokolov – Dukla Praha 3:3 (kon.) | Táborsko – Kladno 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:0)
SK Kladno
Sobota 11.06.2011, 18:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Oba celky se nakonec rozešly smírně. Kladenští byli ve druhém poločase lepším mužstvem a alespoň vyrovnat si rozhodně zasloužili. Výkon domácích byl trochu ovlivněn několika mladými hráči v jejich sestavě, kteří dnes dostali příležitost nasbírat zkušenosti ve druhé nejvyšší soutěži. Pro letošní sezónu se s Vámi loučíme a doufáme, že se zase setkáme na začátku té příští. Nashledanou! (20:30:51)

87
    Poslední střídání domácích. Místo Simra si zahraje mladý Pavličko.

85
    Kladenští jsou aktivnější i v závěru střetnutí. Hráči Spartaku vypadají, že jsou s remízou spokojeni a do útoku se nehrnou.

79
    Poslední střídání Kladna. Odešel Tóth, nastoupil Jelínek.

76
    Domácí střídali. Růsůlek opustil hřiště a jeho místo zaujal Brůžek.

73
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté svůj tlak nakonec přetavili ve vyrovnání. Na křížnou střelu ADAMA HOFMANA Doležal nedosáhl - 1:1.

73
    Žlutou kartu si vykoledoval hostující Macháček.

69
    Hosté střídají. Odešel Čurda, zahraje si Čížek.

67
    Kladenští teď předvádí sympatický výkon a mají mnohem více ze hry. Domácí jsou v hluboké defenzivě.

62

57
    Doležal svůj tým opět podržel. Nejprve si poradil s ránou Sklenáře a poté vychytal i Holuba. Za dvanáct minut druhé půle se toho stalo více, než za celý první poločas.

54
    Možný požár před domácí bránou uhasil včasným vyběhnutím brankář Doležal, který odkopl do bezpečí dlouhý pas mířící za obranu.

53
    Hosté střídají. Kabeleho nahradil Sklenář.

49
    Tentokrát velká příležitost na druhé straně. Ve stoprocentní šanci se ocitl Dobal, ale branku přestřelil.

48
    Holub postupoval sám na Doležala, trefil však jen boční síť domácí svatyně.

46

V první půli byl k vidění opatrný fotbal. Sezimovo Ústí do utkání nastoupilo v poměrně mladé sestavě, která se nikam nežene a také hosté spíše jen vyčkávají na chyby soupeře. Přesto však jeden gól padl, když Cíferský proměnil jednu z mála šancí, která se za prvních 45 minut urodila a stanovil tak průběžné skóre na 1:0 pro domácí.