Č. Budějovice B – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Ml. Boleslav B – Liberec B 3:1 (kon.) | Jablonec B – Chomutov 1:5 (kon.)
Hlavice – Pardubice 0:5 (kon.) | Ovčáry – Kunice 2:1 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
0:3 (0:2)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 11.06.2011, 10:15Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (12:08:29)

78
    Další střídání hostujícího trenéra Šimurky. Ze hry je stažen Jankovský a nahrazuje jej Bereczký.

66
    Hosté střídají. Místo Gibaly nastupuje Lausman.

60
    Staněk nyní trefil břevno vlastní branky! Skóre se ale nemění..

54
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Laxní přístup domácí obrany potrestal MICHAL KUBICE, který zvyšuje na 0:3.

46
    Jihočeši o poločase střídali. Místo Pösingera si zahraje druhý poločas Michael Průcha.

46

16
    Individuální akcí se prosadil MILOŠ GIBALA a posílá hosty do dvoubrankového vedení.

10
    Kapitán hostů LUKÁŠ HRUBÝ přetlačil v souboji Holuba a přesnou ranou posílá hosty do vedení.

9
    Obrana Dynama nechala z bezprostřední blízkosti hlavičkovat Geňa, ten ale trefil pouze brankáře Jirkala.

1

SK Dynamo České Budějovice B: Jirkal - Koutný, Holub, Sláma, Sajtl - Repa, Šlehofer, Rein, Pösinger - Němec, Dvořák

1.FC Karlovy Vary: Bojčuk - Jankovský, Oslovič, Kubice, Hrubý, Šmrha, Vondráček, Němec, Geňo, Staněk, Gibala.

Rozhodčí: Moník - Arnošt, Vít.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.