Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Cracovia – Banská Bystrica 1:6 (kon.) | Třebíč – Jihlava 3:4 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jastrzębie 5:1 (kon.) | HC Slovan – Kuopio 2:1 (po s.n.) | Kadaň – Písek 6:2 (kon.)
Klášterec nO – Litoměřice 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 9:4 (kon.)
Šumperk – Osvětim 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Karviná (Baník) 3:3 (kon.) | Zvolen – Chomutov 2:3 (kon.)
Ciarko – Bardejov 3:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:3 (2:1, 1:0, 0:2)
HK Baník Karviná
Čtvrtek 11.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

To je pro tuto chvíli vše, já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (20:09:30)

V pozápasových nájezdech nakonec byla úspěšnější Poruba, o jedinou branku se postaral Pavel Šebesta. Poruba tak poráží Karvinou 4:3 po samostatných nájezdech.

60:00

58:00
    Karviná právě vstřelila branku!
    Pouhé dvě minuty před závěrečnou sirénou hosté vyrovnávají na 3:3. MICHAL NOVÁK to udělal šikovně, poslal Gleicha mimo prostor své branky a do prázdné klece pohotově zakončil. Asistence: Petr Tomis, Michal Holuša.

51:14
    Alexander Hegegy opět na trestné lavici. Tentokrát za podražení. Přesilovka pro domácí.

49:51
    Hosté svou přesilovou hru využívají a snižují tak na rozdíl jediné branky. Z levého kruhu se neomylně trefil do poloprázdné klece PETR ŠKATULA. Asistence: Alexander Hegegy, Jan Blatoň.

48:58
    Po dlouhé době vyloučení na porubské straně. Kapitán Rudolf Volf dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro PLUS OIL.

46:36
    Další trest pro hosty. Alexander Hegegy vyfasoval od sudího Mrkvy dvouminutový trest za nedovolené bránění. Přesilovka pro RT TORAX 2011.

41:22
    Vyloučení na straně Karviné. Potrestaným je Blatoň - 2 minuty za nedovolené bránění.

40:01

Ve druhé třetině Poruba své vedení navýšila na 3:1.

40:00

38:27
    Tomáš Urbánek dostává dvě minuty za hákování a Poruba si tudíž zahraje již osmou přesilovku.

35:49
    Sedmý menší trest na straně Karviné. Jakub Ciupa dostává 2 min. za hákování. Přesilovka pro RT TORAX 2011.

30:13
    Do branky Karviné se staví David Iláš, nahrazuje tak Dušana Šafránka.

30:13
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tak to byla velmi kuriózní branka! Před Šafránkem nebylo jediného hráče, Šebesta tam poslal touš a karvinský gólman pro něj vyjel z klece s úmyslem zalehnout jej. Jenže mu vyklouzl z výstroje a naprosto jednoduchou branku do zcela prázdné klece vstřelil DAVID VAJDA. Asistence: Pavel Šebesta.

27:33
    Další vyloučení. Karvinský Jan Sznapka obdržel 2 minuty za držení protihráče. Přesilovka pro Porubu.

25:03
    Marek Badžo míří na lavici hanby. Verdikt sudího Mrkvy zní vysoká hůl. Přesilovka pro Karvinou.

22:45
    Karviná těžké chvíle přečkala, stav tedy zůstává stále 2:1.

20:45
    Další faul hostujícího celku a Poruba si tak zahraje 72 vteřin proti třem. Jan Sznapka - 2 min. za hrubost.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 6. Pavlačka (Piskura), 16. Badžo (Šebesta), 31. Vajda D. (Šebesta) - 20. Luka (Mikšan), 50. Škatula (Hegegy, Blatoň), 58. Novák (Tomis, Holuša)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) - Vnenk, Piskura, Mintěl, Golab, Volf, Vajda D., Šindelář - Šebesta, Badžo, Matějný, Galgonek, Pavlačka, Zuber, Hrubý, Kotásek, Chaloupka, Kalina, Šimkovič, Vaněk.
    HK Baník Karviná: Šafránek (Iláš) - Buček, Hegegy, Javín, Galvas, Štefanka, Tomis, Urbánek, Sznapka, Studený, Luka, Mikšan, Ivan, Samiec, Moravec, Blatoň, Holuša, Novák, Škatula, Rosůlek, Ciupa.

Rozhodčí: Mrkva – Tuizal, Řezáč