Ostrava – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Slovácko – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Liberec – Teplice 0:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:2 (0:0)
FK Teplice
Sobota 27.08.2011, 19:20 • "u Nisy" • Gambrinus liga

Z Liberce je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (21:10:51)

Je konec a Teplice si připisují tři body. Liberec byl lepším celkem, ale hosté byli výrazně produktivnější v koncovce a po brankách Mahmutoviče a Ljevakoviče se v úvodu druhé půle dostali do trháku, na který už hráči Slovanu odpověď nenašli.

90+3
    Je rozhodnuto, hosté vybojovali standardku u rohového praporku, kde teké drží míč.

90+2
    Hosté střídají. Mahmutoviče nahrazuje Jindráček.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Teplice brání velmi zodpovědně.

90
    Bosančičův pokus je tečován na další roh.

90
    Centr Štajnera nadělal před Grigarem zmatek, hosté odvrací na roh.

89
    Mahmutovič fauluje Váchu, domácí mají jednu z posledních šancí na korekci stavu.

88
    Tepličtí drží míč mu rohového praporku na půlce Liberce, závěr zápasu, který si kouč Rada musel přát.

87
    Smejkal dostává žlutou kartu po faulu na unikajícího Fleišmana.

86
    Hosté mohli udeřit z brejku potřetí, Čajič ale po vysunutí Mahmutoviče Bičíka nepřehodil a míč pak odkopl na roh Polák.

85
    Standardka Vůcha sice vypadala nebezpečně, Mahmutovičovi byl ale signalizován ofsajd.

85
    Gebre Selassie navíc na vlastní půlce fauluje Čajiče.

84
    Liberec už jakoby dnes trochu rezignoval, Teplice mají tři body velmi blízko.

83
    A další ofsajd Teplic, nyní byl odpískán Zoublemu.

83
    Rabušic na půlce fauluje Vůcha.

82
    Teplická obrana funguje ve druhé půli takřka na 100% a Liberec tak má minimum prostoru.