Kladno – Hlavice 2:1 (kon.) | Chrudim – Karlovy Vary 2:2 (kon.) | Vltavín – Plzeň B 1:1 (kon.)
Chomutov – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Písek – Pardubice 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Kunice 2:0 (kon.)
FC Písek
0:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 27.08.2011, 10:15Česká fotbalová liga

Je konec. Písečtí fotbalisté dnes nejtěsnějším možným rozdílem podléhají pardubickému celku 0:1. Jedinou branku utkání zaznamenal ve 49. minutě hostující Jeřábek, když s přehledem proměnil nařízenou penaltu. Na penaltový puntík se postavil míč ve druhé půli také na opačné straně hřiště, Zušťák ale trefil pouze levou tyč. Shejbalovi pomohla v dalším průběhu druhého poločasu tyč ještě jednou, a to po střele stejného hráče domácích. Ze zamračeného Písku se s Vámi s přáním příjemně prožitého víkendu loučí Petr Košatka a Tomáš Němec. (12:15:27)

90+3
    Rozhodčí je připraven s píšťalkou v ústech zápas ukončit.

90+2
    Píseckým se nedaří vypracovat si potřebný tlak před brankou soupeře.

90+1
    Hosté zatím drží míč v nastaveném času v bezpečné vzdálenosti od své brány.

90
    Dnešní zápas se nastaví o tři minuty.

89
    Písečtí jsou stále u balonu, hosté už spíše soustředí na obranu.

87
    Trma vrma před pardubickou brankou. Nakonec vše končí dlouhým odkopem.

87
    Písečtí hýří aktivitou. Výsledkem je rohový kop.

85
    Zušťákova střela z velkého vápna se odráží od pravé tyče.

79
    Čerstvá síla domácích, útočník Štrajt se poměrně rychle dostal k zakončení. Nepříjemnou střelu Shejbal dokázal pokrýt.

77
    Písek střídá. Michal Štrajt půjde do hry za Martina Kučeru.

75
    Pardubický Prorok je ošetřován.

74
    Následně se probojoval k dorážce ještě Brychta, jeho rána branku Písku těsně přelétla.