B. Bystrica – Žilina 1:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Senica 0:0 (kon.) | Nitra – Prešov 2:2 (kon.)
Dunajská Streda – Košice 0:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:1 (0:0)
MFK Košice
sk Sobota 27.08.2011, 19:30 • Mestský štadión v Dunajskej Strede • Niké liga

A koniec ! Piskot z domácich tribún, ale poďme si dnešný zápas zhrnúť. V siedmom kole siedma prehra, strata bodov práve na Košice činí taktiež sedem bodov a pritom ten, kto videl iba prvý polčas a pozrie si konečný výsledok, tak sa asi len pousmeje. Aktívnu Dunajskú Stredu s gólovými šancami vymenila v dejstve čísla dva nudná, tá stará klasická, ktorá inkasovala a po tomto kole ostáva jediným tímom bez víťazstva, bez bodu a posledná. Ďakujem Vám za sledovanie prenosu a prajem ešte príjemnú dobrú noc. (21:22:11)

92
    Čaká sa len na záverečný hvizd.

91
    Helískov center končí v rukaviciach Tofilovskiho, ten sa nikam neponáhľa.

91
    Taktické striedanie hostí. Odchádza Pačinda, prišiel Karaš.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty !

90
    DAC tlačí všetko do útoku, avšak na polovici svojho súpera sa nevie udržať.

89
    A uvidíme aj posledné, tzv. "taktické" striedanie Košíc.

89
    Helísek a jeho technická strela, ktorá však letela tesne nad. Tofilovski musel byť v pohotovosti.

88
    Laštovka sa nepresadil na pravej strane cez Hovančíka, ktorý ho pekne odblokoval.

86
    Obrovská šanca Košíc. Jurčo centruje na Pačindu, ktorý sa ocitol úplne sám pre Kováčom, mal dosť času, chcel ho obstreliť. To sa mu aj podarilo, avšak lopta letí vedľa tyče !

86
    Stretnutie sleduje 1220 divákov.

86
    Helísek vidí žltú kartu za faul v strede poľa na Viazanka.

83
    Druhé striedanie aj v podaní MFK. Jediného strelca gólu Jána Nováka strieda Jurčo.

82
    Kuzmu odzbrojili traja domáci, získali loptu, tá sa dostala k Tomčákovi, ktorý mal na pravej strane úplne voľného Delargeho, no ten situáciu zle vyhodnotil, ulakomil sa a strieľal.

81
    Po odrazenej lopte z rohu strela Štajera, veľmi nepresná.

80
    DAC zaostáva za výkonom z prvého polčasu, Košice jednogólový náskok bránia bez problémov.

77
    Domáci tréner Kristián Németh využíva možnosť posledného striedania. V prvom polčase veľmi aktívneho a v druhom absolútne nevýrazného Čoriča nahradil Štajer.

75
    Delarge napravo, nedokázal sa však presadiť do pokutového územia cez Dobiasa a Košičania po góle zápas v pohode kontrolujú.