Poprad – Žilina 6:5 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 4:4 (po s.n.)
Chotěboř – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 6:5 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 4:1 (kon.)
Opava – Přerov 5:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Trnava 2:5 (kon.)
HC Chotěboř
3:7 (0:1, 1:3, 2:3)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 02.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

60:00

Zajímavostí bylo, že v dresu domácích nastoupilo několik cizinců - Rusové Šumilov, Kotov, Starkov a Čerytkin, dále Kanaďan Yindiphol, který zkouší štěstí v Havlíčkově Brodě, a Australan Minzon. (20:35:40)

HC Lvi Chotěboř: Opršal - Fibikar, Bělohlávek, Halamka, Šumilov, Zítka, M. Blažek, Yindiphol - Janda, Škarýd, Stehlík - P. Blažek, Kotov, Starkov, Četyrkin, Vylíčil, Minzon, Štros.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Doležal, Staněk, Pleva, Šír, Střecha, R. Sobotka - Vránek, M. Sobotka, Plachý - Kunstmüller, Bukáček, Dítě - Štěpánek, Kotlík, Šulc - Hron, Kočan, Havelka

Rozhodčí: Homola - Křivohlavý, Zídek.

Hosté byli lepší a nakonec po zásluze vyhráli. O výhře rozhodli dvěma slepenými góly na začátku druhé třetiny. Zápas byl bohatý na vyloučení, poměr byl 7:9 plus hostující Střecha a Dítě na 2 + 10 minut.

58:23
    Žďár právě vstřelil branku!
    Prosadila se i čtvrtá formace hostí, když skóruje PAVEL HAVELKA. Asistence: Jan Kočan.

50:56
    Po samostatné akci přidává šestý gól hostí LIBOR STŘECHA. Bez asistence.

49:55
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Naději pro domácí vykřesal ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Miroslav Škarýd.

46:10
    Klid na hokejky hostů přinesl DAN KOTLÍK. Asistence: Petr Štěpánek, Jakub Vránek.

43:45
    Druhý gól domácích dává PAVEL BLAŽEK. Asistence: Adam Vylíčil.

40:01

40:00

38:20
    Vzápětí však skóruje na druhé straně po samostatné akci DAN KOTLÍK. Bez asistence.

36:50
    ADAM VYLÍČIL snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Pavel Blažek.

25:34
    Po minutě přidal třetí branku hostí JOSEF HRON. Asistence: Pavel Havelka, Jan Kočan.

24:21
    V oslabení přidal druhý gól LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Jiří Dítě.

20:01

Sledujeme zatím bojovné utkání, oba týmy jsou dost vyrovnané. Zatím jsme viděli velké množství vyloučených hráčů, na obou stranách byli potrestáni čtyři hokejisté. Zápasu přihlíží asi 180 diváků.

20:00

15:08
    Přečíslení tři na dva využívají hosté ke vstřelení prvního gólu utkání. Plachý nejprve mířil do tyče, JAKUB VRÁNEK pak dorazil puk do sítě. Asistence: Jiří Plachý.

Luboš Havelka

Branky a nahrávky: 37. Vylíčil (Blažek), 44. Blažek (Vylíčil), 50. Stehlík (Škarýd) - 16. Vránek (Plachý), 25. Kunstmüller (Dítě), 26. Hron (Havelka, Kočan), 39. Kotlík, 47. Kotílk (Štěpánek, Vránek), 51. Střecha, 59. Havelka (Kočan)

HC Chotěboř: Opršal - Fibikar, Bělohlávek, Halamka, Šumilov, Zítka, M. Blažek, Yindiphol - Janda, Škarýd, Stehlík - P. Blažek, Kotov, Starkov, Četyrkin, Vylíčil, Minzon, Štros.

Rozhodčí: Homola - Křivohlavý, Zídek