Jihlava – Znojmo 3:4 (po s.n.) | Třinec – Trenčín 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 1:2 (kon.)
Třebíč – Šumperk 2:0 (kon.) | Litvínov – Benátky n/J 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Skalica 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Most 9:1 (kon.) | Klášterec nO – Bílina 6:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 0:0 (zruš.)
Zlín – Žilina 3:1 (kon.) | Sokolov – Ostrov n/O 10:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 2:1 (po s.n.)

57:49
    Tenkač dostává 2 minuty za hrubost a vzápětí dostává hráč hostí Havlůj 2 minuty za hrubost

56:20
    Kříz zahrozil. Měl na hokejce druhý gól. Damašek byl proti a jeho střelu bez problému vyráží.

54:08
    Domácí hrají v oslabení, ale při tom se nebojí zaútočit.

52:52
    Toman dostává 2 minuty za vysokou hůl.

51:51
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Martin Kalinovič krásně přihrává Tomášovi Polanskému, který střílí 6 branku domácich.

48:59
    Müller dostává 2 minuty za hrubost.

47:07
    Draci právě vstřelili branku!
    Aleš Havlůj přihrával Tomášovi Urbanovi, který zasunul puk pod Damaška.

45:35
    Damašek teď předvedl to co umí. Nádherně vychytal miniálně 3 střely od hostů.

43:15
    Zatím hra probíhá opatrně. Do akce se nikdo nežene.

42:05
    Damašek zakročil proti Szakalovi který stál těsně u branky.

40:20
    Panocha po tvrdé ráně do kolene od Jirkovského leži na ledě.

40:05
    Pokračuje se 3:5

40:01

40:00

39:50
    Damašek nádherně vychytal gólovou šanci Salače, který jel sam na golmana.

39:50
    Loučka dostává 2 minuty za napadení.

39:04
    Pražák dostává 2 minuty za vysokou hůl.

Václav Manojlín

Branky a nahrávky: 9. Pražák (Kocek), 23. Toman (Hartman), 24. Kalinovič (Kocek, Pražák), 35. Polanský (Kalinovič, Pražák), 39. Bečvář (Tenkač), 52. Polanský (Kalinovič) - 48. Urban (Havlůj)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Zavadil) - Loučka, Kocek, Žižka M, Řezníček, Koblitz, Hartman, Mašek, Dostál, Polanský, Kalinovič, Pražák, Řepík, Růžek, Panocha, Toman, Novotný, Miklovič, Tenkač, Bečvář, Jáchym.
    HC Draci Bílina: Pospíšil (Kaššák) - Maďa, Novák, Urban, Krupka, Ambrož, Hodka, Karel, Švácha, Jirkovský, Polák, Szakal, Machulda, Furch, Havlůj, Müller, Kříž, Salač, Přihoda, Chromý, Kundrt.