Havlíčkův Brod – Šumperk 7:0 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 4:3 (po s.n.) | Ústí n/L – Písek 4:0 (kon.)
Most – Třebíč 1:0 (po pr.) | Hr. Králové – Litoměřice 4:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 2:0 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 14.09.2011, 18:00 • ZS Na Ostrově Beroun • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:20:36)

59:55
    Medvědi se snaží vstřelit branku, ale obětavost hostů je velká, hostující hráči padali do střel a nakonec ubránili stav 1:3.

59:06
    Vhazuje se před Halmošim, Medvědí klec zase prázdná.

58:45
    Kolafa (JIH) dostává 2 minuty za hrubost, Švagrovský (BER) také 2 minuty za hrubost.

57:53
    Dukla právě vstřelila branku!
    Čachotský se dostal ke kotouči, předal jej DANIELOVI HODKOVI, který umístil kotouč do prázdné branky. Asistence: Tomáš Čachotský.

57:42
    Vhazuje se pře Halmošim a branka Medvědů je prázdná.

57:42
    Oddechový čas pro domácí.

57:04
    Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se před Halmošim.

56:20
    Soldán předvedl bojovnost, získal kotouč na útočné modré a jako obránce se vydal na souboj s Halmošim, ten jeho střelu jen vyrazil před sebe, ale i následnou dorážku nepustil za svá záda.

55:15

55:02
    Medvědům se nedaří udržet se v útočném pásmu, Dukla vyhazuje kotouče vzduchem do středního pásma.

54:25
    Neshoda Medvědů v rozehrávce - zakázané uvolnění.

54:01
    Závar před Halmošim, ten musel dvakrát hosty podržet od téměř jistého gólu.

53:15
    Malena (JIH) dostává 2 minuty za podražení.

53:05
    Stránský si chtěl obhodit Dobrovolného, to se mu sice povedlo, ale jen z části, domácí hráč nedokázal odehrát kotouč od mantinelu, nakonec se vhazuje před Halmošim.

52:32
    Zakázané uvolnění Medvědů.

51:24
    Vhazuje se před Halmošim. Medvědi získali kotouč a vypadalo to, že nic nevymyslí, ale nakonec Jebavý vyslal pěknou střelu od modré, kterou musel likvidovat až Halmoši, kotouč chytil do lapačky, ale málem mu vypadl za brankovou čáru, nakonec vše pro Duklu dopadlo dobře.

51:02
    Medvědi dlouho kombinovali v útoku s kotoučem, ale nakonec jen nepovedená střela od modré, kterou vyslal Špelda.

50:05
    Halmoši (JIH) dostává 2 minuty za zdržování.

David Havlík

Branky a nahrávky: 31. Pacovský (Rubeš, Žálčík) - 4. Hodek (Čachotský), 23. Jeslínek (Padělek), 58. Hodek (Čachotský)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Nedvěd, Sobotka, Špelda, Soldán, Jebavý, Přindiš, Barák, Husák - Klhůfek, Besser, Hašek, Vlček, Kupec, Švagrovský, Rubeš, Žalčík, Pacovský, Poletín, Stromko, Stránský
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) - Petráček, Dobrovolný, Hubáček, Karpov, Zeman, Polcar, Ficenc, Maliník, Krupka, Drtina, Kaláb, Kolafa, Domin, Mikšovský, Grundmalnis, Čachotský, Jeslínek, Padělek, Malena, Hodek