Žilina – Poprad 0:5 (kon.) | Martin – Nitra 5:2 (kon.) | Skalica – Trenčín 2:1 (kon.)
Košice – HC Slovan 5:1 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:4 (po s.n.)
HK Skalica
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 20.09.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Dnešný zápas rozhodla presilovka Skalice, ktorú domáci 4 minúty pred koncom zápasu využili. Trenčín už nemal dostatok času na odpoveď a zapíše si prvú prehru v sezóne. Ďakujem za pozornosť! (19:14:06)

60:00

59:31
    Hra je prerušená. Stratí Dukla prvé body? Je k tomu blízko.

59:04
    Pálffy už mieril na prázdnu bránu, ale napokon mu to hostia prekazili!

58:15
    Dukla odvolala brankára!

58:10
    Oddychový čas hostí.

57:27
    Domáci sa snažia definitívne rozhodnúť, skúšali tu Lušňák aj Pálffy.

55:23
    Skalica dala gól!
    Tak presilovka domácich je korunovaná gólom! Po streleckej aktivtie Pálffyho doráža puk za Kováča Tibor VIŠŇOVSKÝ!

55:09
    Skalica mohla dať prostredníctvom Klejnu vedúci gól!

54:05
    Domáci dostali teraz šancu na výhru, pretože Tvrdoň hral nedovolene a oslabuje Duklu.

54:02
    Do konca riadnej hracej doby zostáva niečo cez päť minút. Uvidíme predĺženie?

52:48
    Znova Daňo, lenže Lakosil bol dobre postavený. Hostia to ale skúšajú.

51:37
    Mladý talent Daňo chcel preklopiť vedenie na stranu hostí. Jeho strela neslávila úspech.

49:11
    Lakosil teraz hasil šancu vojakov.

47:31
    Ofsajd domácich prerušuje ich útočnú snahu.

44:58
    Dnešné stretnutie sleduje 1 971 divákov.

44:13
    Holovič po prihrávke od Kutáleka mohol domácich poslať znova do vedenia! Obrovská šanca!

43:54
    Je dôležité, že sa HK 36 ubránili dlhej presilovke hostí, keď navyše dostali prd tým gól do šatne.