Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 9:0 (kon.) | Prešov – Senica 4:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 3:2 (kon.)
Topoľčany – Trebišov 5:2 (kon.) | Piešťany – Bardejov 2:0 (kon.) | Púchov – Spišská N. Ves 1:4 (kon.)

58:16
    Sekanie Samuela Kociana, po ktorom dostáva ešte desať minút za nešportové správanie len podčiarkuje znechutenie Seničanov z výsledku.

54:41
    Sily na ľade sa vyrovnajú, Michal Koma bránil nedovolene.

54:16
    Anton Lezo si po nedovolenej hre so zdvihnutou hokejkou odsedí dvojminútový trest.

47:15
    Martin Baron svojím napadnutím zo zadu ponúka domácim veľkú možnosť na strelenie ďalšieho gólu!

46:11
    Na prešovskom ľade sa pritvrdzuje, Marián Reissmüller dostáva trest 5 minút + trest do konca stretnutia za napadnutie!

Juraj Beláček nahrádza v bránke Mateja Kristína.

42:31
    Škápikovo hákovanie dostáva Seničanov do trojice! Prešov bude mať veľkú možnosť zvýšiť svoj náskok.

40:54
    Hákovanie Samuela Kociana spôsobilo presilovku v úvode tretej tretiny.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:56
    Prešov dal gól!
    TOMÁŠ ŠPILA využíva presilovú hru! Seničania už len teoretickú nádej na úspešný výsledok. Asistencie: Ladislav Hopkovič, Ľubomír Caban.

38:01
    Po polminútke hry budú mať domáci presilovú hru - zapríčinil ju podrazením Ľubomír Škápik.

36:28
    Peter Cmorej dáva svojím krosčekom Seničanom šancu aspoň znížiť.

28:42
    Marián Reissmüller dostáva dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

34:30
    Ani pol minúty neprebehlo od predchádzajúceho zásahu a Mateja Kristína prekonáva MARTIN SEGĽA. Asistencie: Vladimír Kubus, Martin Hajnik.

33:05
    MARTIN HAAS pridáva svoj druhý gól a Seničanov posiela v polovici stretnutia do kolien. Asistencie: Peter Cmorej, Ľubomír Caban.

27:33
    Na ľade sa zdržal Michal Koma len pár sekúnd a už si ide späť na trestnú lavicu odpykať trest za napadnutie.

25:22
    Michal Koma vylúčený za nedovolené bránenie v hre.

21:15
    V úvode druhej tretiny budú mať možnosť presilovej hry hráči Senice, Tomáš Špila sa dopustil nedovoleného držania.

Branky a nahrávky: 14. Haas (Cmorej, Pulščák), 34. Haas (Cmorej, Caban), 35. Segľa (Kubus, Hajnik), 39. Špila

HC Prešov 07: Petrík - Koma, Pulščák, Špila, Penxa, Hopkovič, Popela - Haas, Caban, Cmorej - Štefanech, Hurtaj, Raček - Segľa, Kubus, Hajnik - Kivader, Chovan, Díder.
    HC Dukla Senica: Kristín - Škápik, Baron, Vrbovský, Reissmüller, Janík, Kocian, Ondrovič, Král - Šúrek, Šimek, Mikušovič - Vaškovič, Lezo, Cibulka - Penák, Kajba, Hanták - Kuník, Hlinka, Rožník.

Rozhodčí: Jura Branislav - Gajdoš Martin, Štec Marek