Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 9:0 (kon.) | Prešov – Senica 4:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 3:2 (kon.)
Topoľčany – Trebišov 5:2 (kon.) | Piešťany – Bardejov 2:0 (kon.) | Púchov – Spišská N. Ves 1:4 (kon.)

57:27
    Martin Slovák vylúčený do konca zápasu! Michalovce prídu o príležitosť k záverečnému tlaku po držaní hokejky Slováka, Trnava si už zrejme ustráži cenné body.

51:36
    Ďalšie vylúčenie Alexandra Valentína, tentoraz za nedovolené bránenie.

46:16
    Igor Halás vylúčený za hákovanie.

48:26
    Trnava dala gól!
    FILIP ŠIMKA skóruje na radosť domácich priaznivcov. Asistencia: Dalimír Jančovič.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:13
    Alexander Valentín oslabuje svoj tím pred koncom druhej tretiny kvôli držaniu.

39:47
    Je vyrovnané! Presilovku využil ešte pred koncom druhej tretiny PATRIK HANO a stav je znova vyrovnaný.

28:29
    Martin Čunderlík vylúčený za podrazenie.

32:42
    MARTIN SLOVÁK otáča stav stretnutia v prospech Michaloviec! Asistencia: Juraj Minčák.

22:39
    Igor Halás hákoval, Trnava bude mať dve minúty možnosť presilovky.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

16:06
    Tak ako pred chvíľou Krajčík si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza na trestnú lavicu sadnúť Juraj Minčák.

10:16
    Kristián Krajčík v polovici prvej tretiny vylúčený za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

09:43
    Dukla dala gól!
    Skúsený Miloš Palovčík vyzval k vyrovnaniu MARTINA BOUZA a v Trnave je vyrovnané.

00:27
    Za hákovanie hneď v prvej polminútke oslabí Michalovce Alexander Valentín.

01:53
    ANTON ČAVRK využíva presilovku domácich a v úvode stretnutia posiela svoj tím do vedenia. Asistencie: Tibor Schneider, David Schmidt.