Břeclav – Nymburk 2:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Opava 2:10 (kon.) | Kutná Hora – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:0 (kon.)
SK Sršni Kutná Hora
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 02.10.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:12:49)

59:07
    Kutná Hora právě vstřelila branku!
    Ale pozor! Ještě není rozhodnuto! O branku na 3:4 se postaral PETR KRÁLÍČEK - 3:4! Asistence: Robert Bláha.

58:21
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují o svém vítězství! Čtvrtý gól dal JIŘÍ PLACHÝ - 2:4! Asistence: Aleš Staněk.

40:01

40:00

32:00
    Opět je rozdíl jen gól! Za Kutnou Horu snižoval JAN SLADKÝ - 2:3! Asistence: Filip Bílek.

26:50
    Žďár přidává třetí branku! Gól vstřelil TOMÁŠ DOLEŽAL - 1:3! Asistence: Martin Sobotka.

20:01

20:00

18:06
    Sršni přece jen nesložili zbraně a chvíli před koncem první třetiny se i oni prosazují! V oslabení ujel JAN KUBIŠTA a zamířil přesně - 1:2! Asistence: Milan Pomichálek.

07:10
    A o chvíli později přichází druhý gól hostujícího celku. Tentokrát se prosadil TOMÁŠ SMEJKAL - 0:2! Asistence: Daniel Kotlík.

02:01
    Hosté se velmi rychle ujali vedení! Již na začátku třetí minuty se prosadil JIŘÍ MAN - 0:1! Asistence: Koncar.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Romana Víznerová

Branky a nahrávky: 19. Kubišta (Pomichálek), 32. Sladký (Bílek), 60. Králíček (Bláha) - 3. Man (Koncar), 8. Smejkal (Kotlík), 27. Doležal (Sobotka), 59. Plachý (Staněk)