Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Kladno – Slavia 1:4 (kon.) | Plzeň – Zlín 3:2 (po s.n.)
Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Litvínov – Třinec 0:4 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Slavia Praha
Úterý 04.10.2011, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita 8600) • Tipsport extraliga

Zásahy brankářů v poslední třetině: 3-15! Ani to ale Kladnu nestačilo. Kromě tlaku v přesilovce 6/4 si Kladno moc šancí nevypracovalo a jedna branka dnes prostě domácím na výhru stačit nemohla. Slávisté tak přerušili svůj čtyřzápasový půst, kdy nevyhráli. Ode mne to je vše, loučím se s vámi a ve čtvrtek zase "na počtenou". (19:51:16)

60:00

59:35
    Hosté znovu vyhazují.

59:16
    Slavia právě vstřelila branku!
    JAKUB ŠULC ve snaze zastavit útok Kladna odpálil puk od hokejky jednoho z domácích a ten se od tyčky dostal až za brankovou čáru. Branka přes půl hřiště, Slavie dnes vyhraje. Bez asistence.

59:02
    Kopřiva chytá puk pod lapačku, neskutečné šance, ve kterých byl Kalla, ale Kladnu se dnes opravdu lepí smůla na hokejky.

58:51
    Kalla znovu neúspěšný na brankovišti, kdy netrefil puk!

58:24
    Kalla netrefil prázdnou branku!!

58:07
    Skrbek trefil Jelínka. Ten prázdnou bránu minul.

57:48
    Kladno v pásmu.

Chábera na lavičce, Kladno v šesti.

57:37
    Dvě minuty za hrubost dostává Tomáš Micka (SLA). Kladno si bere oddechový čas, domácím se naskýtá možná poslední šance na to, aby s výsledkem něco udělali.

57:25
    Doležalův brejk skončil na Cháberově vyrážečce.

57:06
    Bickova nahrávka našla Pateru, který si však šlápl na puk..

56:28
    Další kladenské nahození končí v rukavici Kopřivy.

56:20
    Hosté lehce vyhazují do pásma Kladna, aby to nebylo zakázané uvolnění.

55:39
    Kalla hledal před brankou Dragouna, ale Slávisté tam byli v dostatečném počtu a ubránili se.

55:05
    Odražený puk končí v Kopřivově lapačce.

54:12
    Kladno se trápí. Rád bych popisoval zajímavé akce, ale skutečně to je jen zmar Kladna a výborná obrana Slavie.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 25. Dragoun (Hovorka) - 9. Hertl, 14. Kalus (Hertl, Krejčík), 37. Kůrka (Svoboda, V. Růžička), 60. Šulc

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Růžička, Lepine, Toman, Nedvěd, L. Procházka, Piskáček - Hlaváč, Patera, Bicek - Hovorka, Dragoun, Kalla - Bílek, Lukáč, Kuchler - Knotek, Melka, Kafka - Valský.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Slipčenko) - Šulc, Kuboš, Vašíček, Roth, Krejčík, Kolařík, Špelda - Svoboda, Růžička, Tomica - Kůrka, Sklenář, Doležal - Micka, Jelínek, Poletín - Jaškin, Hertl, Čermák - Kalus.

Rozhodčí: Lacina, Smitka - Rozlílek, Horinek