Třinec – Plzeň 4:3 (po pr.) | Zlín – Sparta 0:2 (kon.) | Motor ČB – Vítkovice 4:2 (kon.)
Kometa Brno – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:1, 1:2, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 07.10.2011, 17:00Tipsport extraliga

56:09
    Hosté jsou dnes velmi vylučovaní a nenechají toho ani těsně pře koncem zápasu. Na dvě minuty je vyloučen Nicolas St. Pierre, provinil se vysokou holí.

53:18
    Další přesilovka Třince. Jiří Hanzlík si jde odpykat dvouminutový trest za hákování.

51:05
    Domácí mají další z mnoha příležitostí v početní výhodě. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Jan Dresler.

43:40
    Jan Stránský je vyloučen za podražení.

24:48
    Plzeň si zahraje další přesilovku. Martin Lojek je vyloučen za hákování.

22:25
    Tlak Plzně pramení v další nepříjemnost pro domácí - Hudec si u mantinelu počínal nedovoleně a je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

14:22
    Dvořák si u mantinelu nevybíravě počkal na Hrabala a dostal 4 minuty za vysokou hůl. Domácí budou zahrávat 40 sekund trvající přesilovku 5 na 3.

13:02
    Valčák se snažil o samostatný únik, za Svobodu ho ale podrazil Jan Dresler, který je vyloučen na dvě minuty.

11:46
    Poměry sil na ledě se vyrovnají. Z třineckého mužstva se podražením provinil Erik Hrňa.

11:43
    Třinec navíc bude zahrávat další přesilovou hru. Nicolas St.Pierre jde odpykat dvouminutový trest za podražení.

Rostislav Malena chtěl rozehrát kotouč o mantinel, ale přehodil ho, jde si tedy sednout na dvě minuty za zdržování hry.

4:32
    Plzeň si sice vytvořila tlak, ale vinou špatné přihrávky se třinečtí hokejisté dostali do brejku. Dan Růžička tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu a je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 12. Adamský (Kohn, Seman), 18. Zíb (Chovan), 37. Adamský (Kohn), 62. Peterek - 11. Straka (Jeřábek), 22. Heřman (Kovář), 30. Hlinka (Svoboda)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Davison, Cartelli, Hrabal, Chovan - Kohn, Peterek, Adamský - Havel, Polanský, Chovan - Marosz, Květoň, Hrňa - McGregor, Valčák, Orsava
    HC Škoda Plzeň: Svoboda - Dresler, Jeřábek, St.Pierre, Hanzlík, Marušák, Malena - Vlasák, Straka, Stránský - Kratěna, Hlinka, Lev - Johnson, Dvořák, Pitule - Kovář, Mrňa, Duda.

Rozhodčí: Mikula, Hradil - Kis, Jindra