Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Vítkovice 4:2 (kon.) | Liberec – Kladno 6:0 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    MARTIN RUČINSKÝ si hodně protáhl střídání a po ideálním pasu na druhou tyč nedal Závorkovi šanci. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.

61:10
    Ručinský nezakončil a Bombic vyhazuje.

60:26
    Litvínov okamžitě rozestaven.

60:14
    Hübl byl hákován v úniku na Závorku a Litvínov bude hrát přesilovku. Gulaši vyloučen na 2 minuty za hákování.

60:01

60:00

59:50
    Kumstát se dral do brankoviště z levého křídla a srazil se s Volkem, ten zůstává ležet. Nepříjemná situace pro domácí, kteří už na lavičce nemají Fraňka.

59:26
    Puk na střídačce domácího celku. Vhazování ve středním pásmu.

58:52
    Gerhát vybojoval puk ve zběsilém sprintu přes celé kluziště, přihrál Hüblovi a ten se místo střely volil velmi špatné zpracování.

58:16
    Litvínov vyhazuje.

57:52
    Zbytečně agresivně se na záda Skladaného vrhal Černošek a dostává 2 minuty za hákování.

57:00
    Ručinský se marně natahoval po volném kotouči. Obrana hostí ho dobře odclonila.

56:27
    Zucker ujel s Pechem do brejku 2 na 1, ale nedokázal trefit odkrytou část branky!

55:30
    Hra už je opět na druhé straně. Po zašlápnutém puku se vhazuje po Závorkově pravici.

55:00
    Dej nabral sílu rychlost kolem vlastní branky a už byl před Volkem. Domácí brankář vyráží.

54:32
    Hosté v plném počtu. Vhazovat se bude před Závorkou.

54:10
    Gerhát odevzdal Kumstátovi, ten obešel Kubáta a zastavil ho až Černošek.

53:50
    Hosté ve 4.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 34. Ručinský (Hübl, Frolík), 37. Hübl (Lukeš, Jenáček), 37. Hanzl (Gerhát), 62. Ručinský (Hübl, Lukeš) - 30. Zucker (Skuhravý, Zaťovič), 39. Nosek (Gřegořek), 41. Kumstát (Pech, Košťál)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Černošek, Kubát - Stříteský, Jareš - Brejčák, Skuhrovec - Kousalík - Trávníček, Lukeš, Heinisch - Ručinský, Hübl, Frolík - Gerhát, Hanzl, Majdan - Jenáček, Kubinčák, Bojer
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Gulaši, Nosek - Gřegořek, Bombic - Rohan, Mocek - Gründlinger, Parýzek - Košťál, Pech, Kumstát - Skladaný, Melenovský, Dej - Zaťovič, Skuhravý, Zucker - Kuběna, Kupec, Klíma

Rozhodčí: Fraňo, Hrubý - Bádal, Lhotský