Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Vítkovice 4:2 (kon.) | Liberec – Kladno 6:0 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:3 (0:0, 3:2, 0:1, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 11.10.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

61:26
    Litvínov právě vstřelil branku!
    MARTIN RUČINSKÝ si hodně protáhl střídání a po ideálním pasu na druhou tyč nedal Závorkovi šanci. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.

60:14
    Hübl byl hákován v úniku na Závorku a Litvínov bude hrát přesilovku. Gulaši vyloučen na 2 minuty za hákování.

57:52
    Zbytečně agresivně se na záda Skladaného vrhal Černošek a dostává 2 minuty za hákování.

56:27
    Zucker ujel s Pechem do brejku 2 na 1, ale nedokázal trefit odkrytou část branky!

53:27
    Závorka reflexivně vychytal Hüblovu gólovku.

52:28
    Nikým neatakovaný Skladaný mohl v klidu vyhodit, ale zpanikařil a puk poslal za hrazení. 2 minuty za zdržování hry. 1:07 přesilovky 5 na 3 pro Litvínov.

51:35
    Košťál zasáhl u hrazení soupeře holí do hlavy a jde na 2 minuty pykat.

46:10
    Hujsa netrefil práznou branku přes položeného Závorku.

44:23
    Černoškův zbloudilý pokus trefil brusle Gerháta a jen těsně minul pravou tyč.

42:55
    Hujsa na ledě místo Jenáčka a vykoledoval si faul. Rohan vyloučen na 2 minuty za hákování.

40:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po chybě domácí obrany se přesně trefuje PETR KUMSTÁT. Asistence: Lukáš Pech, Jan Košťál.

38:11
    Franěk se nechal rozhodit dobře hlídkujícím Kumstátem a puk končí v síti. Domácí forward nakonec puk nezasáhl a tak je střelcem od modré pálící DAVID NOSEK. Asistence: Petr Gřegořek.

37:56
    Skuhrovec se nesnažil získat puk a raději praštil Zuckera přes hůl. To vše přímo před zraky hlavního sudího a dostává za to 2 minuty.

36:44
    Závorka inkasuje v těžké pozici a pokračující přesilovce 5 na 4. V leže se Závorka pokusil udržet puk před čarou holí, ale ROBIN HANZL byl pochopitelně silnější. Asistence: František Gerhát.

36:06
    Do branky Energie jde Závorka!

36:06
    Jarešovu střelu tečoval Ručinský mimo, ale vrácený kotouč dostal za Mensatora VIKTOR HÜBL. Asistence: František Lukeš, Martin Jenáček.

35:05
    Hosté jdou do třech. Kapitán Skuhravý ještě vyjednává v prostoru pro rozhodčí, ale námitky jsou marné. Zaťovičův lob šel mimo ledovou plochu a dle sudích nebyl nikým tečován.

34:10
    Domácích je najednou plný led a Gründling si pomohl nedovoleným zákrokem a dostává menší trest.

33:23
    Z nemohoucnosti domácího útoku se vynořila tvrdá střela MARTINA RUČINSKÉHO a zapadla do sítě těsně vedle tyče přesně nad beton brankáře Mensatora. Asistence: Viktor Hübl, Martin Frolík.

29:28
    Franěk se vrhl po odraženém kotouči, ale dříve u něj byl DAVID ZUCKER a uklidil jej do sítě za bezmocně ležícího Fraňka. Asistence: Václav Skuhravý.

27:24
    Stříteský poslal puk za hrazení a dostává za to 2 minuty.

15:51
    Skuhravý se ve snaze získat puk opřel u hrazení do Stříteského holí a jde na 2 minuty za krosček.

13:50
    Po krátké výhodě domácích usedá na trestnou lavici Dej za hákování.

1:48
    Začalo se zostra na obou stranách. První trest pro domácí Jareš dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 34. Ručinský (Hübl, Frolík), 37. Hübl (Lukeš, Jenáček), 37. Hanzl (Gerhát), 62. Ručinský (Hübl, Lukeš) - 30. Zucker (Skuhravý, Zaťovič), 39. Nosek (Gřegořek), 41. Kumstát (Pech, Košťál)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Černošek, Kubát - Stříteský, Jareš - Brejčák, Skuhrovec - Kousalík - Trávníček, Lukeš, Heinisch - Ručinský, Hübl, Frolík - Gerhát, Hanzl, Majdan - Jenáček, Kubinčák, Bojer
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Gulaši, Nosek - Gřegořek, Bombic - Rohan, Mocek - Gründlinger, Parýzek - Košťál, Pech, Kumstát - Skladaný, Melenovský, Dej - Zaťovič, Skuhravý, Zucker - Kuběna, Kupec, Klíma

Rozhodčí: Fraňo, Hrubý - Bádal, Lhotský