Zlín – Šaľa 25:28 (kon.) | Slavia – Jindř. Hradec 26:24 (kon.) | Partizánske – Olomouc 23:23 (kon.)
Poruba – Michalovce 33:21 (kon.) | Písek – Most 24:24 (kon.)
DHC Sokol Poruba
33:21 (15:13)
Iuventa Michalovce
Středa 12.10.2011, 18:00 • žluté karty: 3(Chrenková,Hrbková,Vítková) - 3(Bachireva,Tobiašová,Wollingerová)...vyloučení: 3(Osino • Interliga ženy

56
    Selucká vyloučena,Michalovce hrají přesilovku.

54
    Chrenková trefuje branku.

54
    Chrenková střílí gol.

53
    Polláková vyloučení,Poruba hraje přesilovku.

53
    Hrbková dává branku.

Viděli jsme dnes velice vyrovnaný první poločas, ve kterém více času vedly hráčky slovenského týmu. Tříbrankové vedení ale domácí stáhly a po poločase začaly navyšovat svůj náskok. Slovenky už v závěru očividně neměly dostatek fyzických ani morálních sil, aby zkusily utkání zdramatizovat. Děkujeme za pozornost (20:06:33)

60
    Konec zápasu. (0:0)

60
    Domácí hráčky si své vítězství s přehledem uhlídaly a připisují si cenné vítězství nad lídrem tabulky. (0:0)

52
    A na druhé straně perfektní Vítková. (0:0)

51
    Michalovce po delší době předvedly povedený útok, skóruje Michaela Kovaličková. (0:0)

51
    Hostujícím hráčkám teď chybí přesnost a v útoku působí bezradným dojmem. Naopak domácím do sítě spadne téměř vše, teď se raduje Selucká. (0:0)

49
    Výbornou atmosféru v hale podpořila i proměněná sedmička v podání Dubajové. (0:0)

47
    Zdá se, že domácí si budují rozhodující náskok. Teď k tomu pomohla i Vítková. (0:0)