Spišská N. Ves – Prešov 4:3 (po pr.) | Trebišov – Piešťany 1:5 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:5 (kon.)
Senica – Pov. Bystrica 0:5 (kon.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 1:2 (kon.) | Púchov – Detva 2:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:3 (0:0,1:0, 2:3)
HC Prešov 07
sk Úterý 18.10.2011, 17:00 • Spišský Nová Ves • 1. liga (SR)

Neuveriteľný záver východniarskeho derby. Domáci v posledných sekundách dokázali vyrovnať z 1:3 na 3:3. V predĺžení stačilo domáci tridsaťštyri sekúnd na rozhodnutie. Stretnutie malo veľmi slabú úroveň. Domáci ľahkovážnym prístupom k hre si v závere poriadne skomplikovali situáciu. Nakoniec sa im podaril šokujúci zvrat a zápas vyhrali po predĺžení. (19:17:29)

60:34

60:34
    Tridsaťštyri sekúnd stačilo Spišiakom na rozhodnutie. PROKOP Juraj doklepol puk za Zimov chrbát. Asistencie: NOVÁK Filip, ORDZOVENSKY Peter.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Spišiaci odvolali brankára a strelili neuveriteľné dva góly!!

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:58
    Dve sekundy pred koncom NOVÁK Lukáš pohotovo zakončil, zápas smeruje do predĺženia. Asistencia: NOVAJOVSKÝ Peter.

59:26
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil ORDZOVENSKÝ PETER. Asistencie: HAMRÁK Matej, PROKOP Juraj.

58:58
    Koniec oddychového času, domáci odvolali brankára.

58:58
    Oddychový čas Spišskej Novej Vsi.

58:50
    Snaha domácich o gól, ale závar pred prešovskou bránou rieši Zima. Chovan mieri na striedačku.

58:23
    Chybu domácej obrany využíva Raček a po úniku so šťastím pretlačil puk pomedzi Chovanové betóny.

58:00
    Spišiaci pritlačili hostí, brankára ešte neodvolali.

57:15
    Veľká šanca Krempaského, domáci žiadajú trestné strieľanie, rozhodca Orolin je opačného názoru.

56:30
    Brankár hostí Zima v spŕške striel domácich hráčov, ale ani jedna nekončí v jeho sieti.

53:30
    Raček netrafil voľnú bránu. Po veľkej hrúbke domácej obrany išli dvaja hráči Prešova na Chovana, po šikovnom vyšachovaní Raček minul prázdnu bránu.

52:30
    Rýchlu útočnú akciu Hopkoviča po pravej strane dotiahol do gólového konca Kubus.