CSKA Moskva – Trabzonspor 3:0 (kon.) | Manchester City – Villarreal 2:1 (kon.) | Neapol – Bayern 1:1 (kon.)
Lille – Inter 0:1 (kon.) | Basilej – Benfica 0:2 (kon.) | Galaţi – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Ajax 0:2 (kon.) | Real Madrid – Lyon 4:0 (kon.)
Manchester City
2:1 (1:1)
Villarreal CF
Úterý 18.10.2011, 20:45 • Etihad Stadium • Liga mistrů

Děkujeme za sledování dnešního zápasu. Příjemný zbytek úterního večera Vám přeje Tomáš Reiner. (23:09:31)

Manchester City nakonec získal proti Villarrealu všechny tři body, když doslova za pět minut dvanáct vystřelil Citizens důležité vítězství střídající Sergio Agüero. Citizens dokázali zásluhou vlastní branky Marcheny a pozdního gólu Agüera zaslouženě otočit vývoj zápasu poté, co od čtvrté minuty prohrávali překvapivě po brzké brance Caniho.

90+1
    V první minutě nastavení měl velkou šanci Zabaleta, který se dostal po centru Davida Silvy k hlavičce, kterou lapil Lopez.

90+3
    Manchester City právě vstřelil branku! AGÜERO strhl vítězství na stranu City!! Zabaleta dostal skvělou kolmou přihrávku a následně poslal přízemní pas na zadní tyč, kde míč dopravil do sítě Sergio Agüero.

90+2
    Gaspar se stal dalším potrestaným hráčem Villarrealu za zdržování.

90+1
    Nad rámec devadesáti minut byly nastaveny 3 minuty.

88
    Villarreal využil poslední střídání. Guillon nahradil De Guzmana.

86
    Kolarov poslal zleva výborný centr na hlavu Edina Džeka, jehož hlavičkový pokus skončil mimo.

86
    MANCHESTER CITY - VILLARREAL 1:1

84
    Domácí zatím kombinují možná až v příliš velkém klidu, pokud chtějí tento zápas strhnout na svou stranu.

83
    Citizens mohli jít do rychlého protiútoku. James Milner ale nedostal přesnou přihrávkou.

82
    Další střídání na straně Villarrealu. Na hrací plochu vyběhl Gaspar, který nahradil střelce jediné branky španělského týmu Caniho.

81
    Agüero se mohl dostat do dobré šance, jenže ho zastavil ofsajd.

80
    Poslední střídání na straně City. Milner vystřídal Nasriho.

80
    Mubarak nahradil Pereze.

77
    Agüero skvěle vybojoval na polovině hřiště míč a následně ho předložil Džekovi. Bývalý hráč Teplic se dostal uvnitř šestnáctky ke střele, která skončila těsně nad.

76

74
    Manchester City dostal výhodu standardní situace, kterou rozehrál Kolarov, jehož velmi nebezpečná a prudká střela z přesně 30 metrů těsně minula pravou tyč.