Košice – Zlaté Moravce 2:2 (kon.) | Košice – Zlaté Moravce 2:2 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 1:2 (kon.)
Žilina – Prešov 2:1 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Žilina – Prešov 2:1 (kon.)
MFK Košice
2:2 (2:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Úterý 18.10.2011, 15:30 • Čermeš-Košice • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Po odlišných polčasoch, keď v jednom boli lepší domáci a v druhom hostia sa skóre zápasu zastavilo na zaslúženej remíze 2:2. O postupujúcom sa rozhodne o týždeň v Moravciach. Dovtedy je všetko otvorené. Z Košického Čermeľa sa s Vami lúčim a stretneme sa pri dalšom zápase. (17:23:59)

90
    Záverečný nápor Košíc. Brčák fauloval Karaša pred šestnástkou a nasleduje priamy kop.

87
    Na oboch stranách sa chystajú posledné zmeny na ihrisku.

83
    Na ihirisku sa momentálne odohráva futbal bez náznaku aktivity z jednej či druhej strany. Akoby sa obe mužstvá uspokojili s remízovým scenárom.

78
    Po odrazenej lopte streľa z prvej veľmi nepresne z úctihodnej vzdialenosti Isola.

77
    Rýchla akcia Košíc. Karaš preniesol na Isolu ten v behu dobre z prava centroval do šestnástky, jeho center bol však odvrátený kapitánom hostí Majerníkom.

74
    Babic sa v šestnástke Košíc pohral s domácou obranou. Do šance však táto akcia nevyústila.

74
    Domáci hlásateľ ohlásil počet 350 divákov.

71
    Pasivita sa domácim nevyplatila. Z pravej strany po zemi odcentroval Orávik a Hodek v páde dostal loptu do brány Košíc. Moravce zaslúžene vyrovnávajú stav zápasu na 2:2.