Olomouc – Táborsko 1:0 (kon.) | Znojmo – Sparta 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:2 (kon.)

90
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu. To se domácím hráčům ani trenérovi pochopitelně nelíbí.

90
    Jablonec střídá. Odchází Lafata a nastupuje Lukáš Třešňák.

89
    Jablonečtí hráči se nyní trochu již uklidnili a jsou domácímu celku opět vyrovnaným soupeřem.

87
    Žlutou kartu dostal následně domácí David Mikula.

87
    Po rohu domácího celku se ale do brejku dostali hosté. S míčem na kopačce postupoval na Kučeru Lafata, jeho lob byl ale nepřesný.

85
    Dukla je v závěru utkání jasně lepší. Dokáže dokonat obrat v zápase?

83
    Lietava měl na hlavě postupový gól, když přehlavičkoval brankáře Valeše. Jenže míč se mezi tři tyče nevešel.

81
    Domácí vědí o tom, že Jablonec je nyní nalomený a tomu odpovídá obraz hry. Jsou to nyní hráči Dukly, kteří diktují tempo hry.

79
    Dukla právě vstřelila branku!
    Parádní kombinaci domácích zakončil prakticky do prázdné brány JAN SVATONSKÝ! Dukla vede 3:2 a další vstřelená branka by znamenala postup!

76
    Domácí střídají. Místo Markoviče si zahraje Marek Hanousek.

75
    Do šance se dostával Lafata. Následně přihrál ještě do lepší pozice Vaňkovi, který ale zamířil vysoko nad.

72
    Právě střídající Lietava se dostal do dobré střelecké pozice, z úhlu trefil ale pouze boční síť hostující brány.

68
    Jablonec měl nyní možnost kopat dva rohy, ani jeden ale nebyl pro domácí bránu nebezpečný.

65
    Domácí vycítili šanci a posilují útok. Místo Radima Nečase ml. si zahraje Ivan Lietava.

63
    Jablonec střídá. Místo Kopice si zahraje Vošáhlík.

63
    Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal MICHAL ŠMÍD a vyrovnává na 2:2!

63
    Na těžkém terénu se hraje dost nezáživný fotbal. Domácí by museli vstřelit tři branky, aby postoupili a to se zdá absolutně nereálné.