Příbram – Olomouc 4:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 1:3 (kon.)
FK Příbram
4:1 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 22.10.2011, 16:00 • Startip Aréna, Příbram • Gambrinus liga

Příbram v 11.kole deklasovala Olomouc vysoko - 4:1 a připisuje si důležité 3 body do tabulky Gambrinus ligy. Děkuji Vám za pozornost. (17:53:55)

90+2
    Příbram právě vstřelila branku!
    Po příbramském brejku dává čtvrtý gól do olomoucké sítě střídající PAPŠYS !!! - 4:1.

89
    Odchází domácí hrdina a nejlepší hráč dnešního utkání Pleško a místo něj jde na hřiště Papšys.

88
    Ze hřiště odešel domácí Valenta a místo něj se na poslední minuty na hriště podívá Mareš.

86
    Olomouc sice vstřelila branku, ale má zhruba i s nastavením 7 minut na vyrovnání.

84
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak s brankami se druhý poločas roztrhl pytel! Olomouc snižuje. Po centru Přikryla hlavičkoval VARADI a přesně uklidil míč na zadní tyč. Hruška neměl šanci!

82
    Za námitky dostává žlutou kartu hostující brankář Zlámal.

82
    Krásná střela Valenty orazítkovala pouze břevno a míč do branky dorazil KOUKAL. 3:0!

80
    Z otočky nebezpečně pálil Petr a Hruška vyrazil na rohový kop.

79
    První sřídání na domácí straně. Ze hřiště odchází střelec druhé branky Šlapák a nahrazuje ho Koukal.

76
    Další a poslední střídání Olomouce. Odchází Přikryl a na place ho nahrazuje Jerome.

74
    Heinz získal odražený míč na vápně, ale napálil prvního domácího hráče ve vápně.

72
    Další šance Olomouce! Varadi vystřelil pouze do tyče a míč od tyče mířil k domácímu Valentovi, který míč tečoval a míč tesně minul branku.

70
    Velká šance Olomouce! Po rohovém kopu skvěle vystřelil Rossi a na poslední chvíli z brankové čáry odkopl míč Tarczal.

69
    Olomouc zvyšuje aktivitu a čím dál tim víc se talčí dopředu zatím však nic z toho.

66
    A další šance na domácí straně! Po Pleškově centru hlavičkoval skvěle Valenta, ale Zlámal vytáhl opět famózní zákrok a míč vyrazil.

65
    Po rohovém kopu se míč dostal na zadní tyč na kopačku domácího Šlapáka a ten míč kroutil skvěle na zadní tyč, ale Zlýámal vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil na roh.