Ružomberok – Trenčín 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:1 (kon.)
Trnava – Košice 1:0 (kon.) | Žilina – Prešov 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (1:0)
MFK Košice
sk Sobota 22.10.2011, 17:30 • Antona Malatinského • Niké liga

Košičanom sa v druhom polčase nepodarilo vyrovnať, pretože obrana Spartaku bola veľmi dobrá a do vyložencýh šancí nikoho nepúšťali. To isté však platí aj o možnostiach pred bránou Tofiloského, preto je stav 1:0 tesný, ale zaslúžený. Celý zápas mali navrch domáci a preto ostávajú na prvom mieste tabuľky. Odo mňa je to dnes všetko, ďakujem za pozornosť. (19:23:28)

93
    Tomaček v prieniku hostí ale fauluje a vidí žltú kartu.

93
    Beží posledná minúta stretnutia, vraňare ešte idú dopredu, ale tam je pozorná obrana, znásobená následnou dobrou rozohrávkou.

91
    Ofsajd Košíc, odkopávať bude opäť Raška.

89
    Posledné striedanie Trnavy, na ihrisko príde Cypris, dole šiel Habánek.

89
    Za obranu sa dnes nemusia hanbiť ani hostia, až na jeden moment, keď si nerozumeli v spolupráci s brankárom, si vedú dobre a v druhom polčase sa domáci do veľkých šancí nedostali.

88
    Nebezpečná strela Tomačeka končí tesne nad.

87
    Nasleduje priamy kop pre andelov.

87
    Žltú po faule dostáva aj Kavka.

86
    Raška sa s odkopom nebude ponáhľať. Pískal sa ofsajd.

85
    Procházka si obhadzoval obrancu, no loptu si hodil až príliš ďaleko.

85
    Z priameho koptu ale šanca neprišla, Trnava dnes bráni dobre.

85
    Medzitým aj žltá karta pre Habánka.

Dnešné stretnutie sleduje 3018 divákov.

84
    Nepíska sa faul Košíc, ale Trnavy. Preto šanca na priamy kop a prípadené vyrovnanie.

84
    Tomačekov rohový kop takmer skončil v sieti, nikto sa lopty nedotkol a Tofiloski mal čo robiť, aby loptu nepustil za svoj chrbát.

Branky: 41. Oravec

Karty:   60. Vyskočil (TRN), 80. Hanzel (TRN), 85. Habánek (TRN), 93. Tomaček (TRN) - 53. Šinglár (KOS), 87. Kavka (KOS)   73. Šinglár (KOS)

FC Spartak Trnava: Raška - Habánek (89. Cypris), Hanzel, Gross, Vyskočil (72. Bicák), Karhan, Kaščák, Čvirik, Procházka, Koné (65. Tomaček) Oravec.

MFK Košice: Tofiloski - Tóth, Kavka, Čonka, Karaš (54. Jurčo), Isola (77. Dokovič), Šinglár, Diaby, Viazanko, Dobias, Novák (54. Pačinda).

Rozhodčí: Pavlík - Chládek, Benko