Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (po pr.) | Berani Zlín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 0:1 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 23.10.2011, 17:00Tipsport extraliga

61:35
    Vladimír Sičák dostává menší trest za hákování, Kočí obdržel dvě minuty za hrubost. Z domácího týmu si půjde na trestnou lavici odpočinout Bulíř, jenž se provinil sekáním. Liberec hraje přesilovku čtyři na tři.

57:12
    Sičák dostává menší trest za faul kolenem.

48:48
    V přesile si zahrají také Východočeši, za nedovolené bránění je potrestán Nedvěd.

45:17
    Bartek dostává dvě minuty za hákování, Severočeši si zahrají znovu proti čtyřem.

42:19
    Corey Elkins si o chvilku později pomohl nedovoleným způsobem, za což je potrestán dvěma minutami - přesilovka pro domácí tým.

36:58
    Hay sedí na trestné lavici - přesilovka pro celek z východu Čech.

34:08
    Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách. Benák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

33:00
    Liberec hrál v šesti, což sudí nepřehlédl. Trest za hráčskou lavici odpyká Michal Bulíř.

28:42
    V přesile si zahrají také hosté. Kajínek obdržel dvě minuty za držení.

25:41
    Bartek dostává menší trest za vysokou hůl - přesilovka Bílých Tygrů.

12:05
    Liberecká přesilovka trvala pouze šestnáct vteřin. Bartovič poslal k zemi protihráče u vlastní střídačky, za což jde pykat.

11:49
    Série vyloučení pokračuje, menší trest si odsedí také pardubický Elkins. Provinil se nedovoleným bráněním.

9:53
    Další pardubická přesilovka. Bortňák si před pardubickým brankovištěm počínal příliš důrazně, Růžičku několikrát sekl a obdržel menší trest.

7:01
    Pardubice si zahrají přesilovku, dvě minuty dostává Vak.

1:02
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, dvěma minutami je potrestán také Benák. Provinil se nedovoleným bráněním.

0:13
    Hosté se nasunuli do útočného pásma a již po třinácti vteřinách si zahrají v početní převaze. Výtisk dostává dvě minuty + osobní desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 39. Trončinský (Kudrna, Bortňák), 63. Bárta (Trončinský, Nedvěd) - 11. Koukal (Píša)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hay, Výtisk "A", Trončinský, Derner, Ulrych, Holub, Kajínek - Bárta, Dušek, Kudrna, T.Urban, Kica, Bartovič "A", Vantuch, Bulíř, Krejčík, Bortňák, Vak, Nedvěd "C".

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša "A", Kolář II, Drtina, Borer - Sim, Starý, Bartek, Elkins, Koukal "C", Buchtele, Kolář I, Rákos, Radil, Zohorna, Kousal, Nosek, Somík "A".

Rozhodčí: Hrubý, Kalivoda - Bejček, Charvát