Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (po pr.) | Berani Zlín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 0:1 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 23.10.2011, 17:00Tipsport extraliga

62:26
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši vítězí po prodloužení! Trončinského nahození od modré čáry tečoval za bezmocného Růžičku MICHAL BÁRTA. Domácí využili početní převahu. Asistence: Marek Trončinský, Petr Nedvěd - 2:1.

38:56
    Minutu před koncem druhé třetiny Bílí Tygři vyrovnávají. Kudrna posunul kotouč na vrchol pravého kruhu, kde se do černé pryže opřel MAREK TRONČINSKÝ. Růžička byl tentokrát bez šance, liberecký obránce namířil tvrdou střelu pod břevno. Asistence: Jaroslav Kudrna, Dalibor Bortňák - 1:1.

10:06
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Východočeši další výhodu jednoho muže v poli využívají a dostávají se do vedení. Píšovu střelu vyrazil liberecký brankář nejistě před sebe a PETR KOUKAL z pozice před brankovištěm úspěšně dorážel. Asistence: Aleš Píša - 0:1.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 39. Trončinský (Kudrna, Bortňák), 63. Bárta (Trončinský, Nedvěd) - 11. Koukal (Píša)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hay, Výtisk "A", Trončinský, Derner, Ulrych, Holub, Kajínek - Bárta, Dušek, Kudrna, T.Urban, Kica, Bartovič "A", Vantuch, Bulíř, Krejčík, Bortňák, Vak, Nedvěd "C".

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša "A", Kolář II, Drtina, Borer - Sim, Starý, Bartek, Elkins, Koukal "C", Buchtele, Kolář I, Rákos, Radil, Zohorna, Kousal, Nosek, Somík "A".

Rozhodčí: Hrubý, Kalivoda - Bejček, Charvát