Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 0:1 (po pr.)
Berani Zlín
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 23.10.2011, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Ve třetí třetině jsme gól neviděli a tak si domácí hokejisté dokráčeli k výhře 2:0. Na výhře se podílel spolehlivým výkonem brankář Sedláček. (19:15:14)

60:00

59:30
    Köhler v parádní šanci trefuje spojnici Hüblovy branky.

57:15
    Sedláček nastavil Bahenskému beton a ten v dobré šanci nedokázal překonat zlínského strážce svatyně.

56:43
    Dnešnímu utkání přihlíží 4140 diváků.

55:38
    Jiří Cetkovský (MBL) naletěl do Sedláčka a vyfasoval dvě minuty.

52:40
    Hosté se neprotlačili do šance a Zlín je kompletní.

50:40
    Michal Důras (ZLN) 2 min sekání.

50:15
    Proti Rýglově střele nastavil Sedláček lapačku.

49:15
    Tomáš Sýkora provětral lapačku hostujícího brankáře.

47:48
    Zlín nevyužil přesilovou hru a hosté jsou kompletní.

46:58
    Od modré to zkusil Důras, ale Hübl vyrazil levým betonem.

45:48
    Kapitán hostí, David Výborný (MBL) si odsedí dvě minuty za podražení.

43:15
    Sedláček vyjel za branku a málem to skončilo gólem hostů, nastěstí pro Zlín Bahenský netrefil puk v dobré pozici.

40:27
    Po přihrávce Výborného byl v šanci Mikulík, ale neuspěl.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli opět jen jednu branku a opět ze strany Zlína. Tu vstřelil po krásné kombinaci Tomáš Linhart. Zásahy brankářů: Sedláček 12 - Hübl 13. Poslední třetina začne v 18:43.