1. NH Brno – Krčín 21:17 (kon.)
1. NH Brno
21:17 (10:6)
TJ Sokol Krčín
Neděle 23.10.2011, 14:00 • hřiště na Novoměstské 21a v Brně • Národní házená - 1. liga muži

Z Brna je to pro dnešní den vše, budu se těšit u dalších přenosů z Brna na počtenou. (21:17) (15:18:02)

Hvězdy zápasu: Za domácí David Mühlhand, který pokryl tři šestimetrové hody, za hosty bych zvolil Samka. (21:17)

Máme zde konec zápasu, domácí vítězí zaslouženě na Krčínem 21:17. Výhra se rodila již v prvním poločase, kdy si domácí vytvořili čtyřbrankové vedení. Sice se malinko zápas ve druhém poločase pro Brněnské zkomplikoval, ale v útoku začal úřadovat Jaroslav Horák a vítězství domácích si pohlídal společně s ostatními. (21:17)

60
    Konec zápasu. (21:17) (0:0)

60
    Drobná korekce ve výsledku, v závěru snižuje Lukáš Marek. (21:17) (0:0)

60
    Nastavují se dvě minuty a v nastavení dává gól Jaroslav Horák, dnes už podvanácté. (21:16) (0:0)

60
    Fantastický zápas sledujeme ve druhém poločase, krásné útoky, brankářské zákroky a tvrdost, která samozřejmě ke hře patří. (20:16) (0:0)

59
    Jaroslav Horák potvrzuje vedení Brna a poté v útoku Krčín a míč končí zákrokem fantoma národní házené. (20:16) (0:0)

59
    Ještě není ale konec. I Pavel Samek je v dobré střelecké pohodě. (19:16) (0:0)

58
    Smolař utkání se dá vymazat. Marek Novotný nyní je důležitým členem sestavy. Zvyšuje na rozdíl čtyř branek, a to by si domácí měli již pohlídat. (19:15) (0:0)

57
    Stejně tak Pavel Samek. (18:15) (0:0)

57
    Marek Novotný přidává další gól. (18:14) (0:0)

56
    Leopold Nováček zvyšuje skóre a následně kryje další pokus hostů skvělý brankář Mühlhandl. (17:14) (0:0)

55
    Ondřej Václavek využívá početní výhodu a dostává znovu svůj tým na dostřel. (16:14) (0:0)

53
    Místo Bukovského je na place Leopold Nováček a hned se uvedl gólem. (16:13) (0:0)

53
    Domácí budou hrát pět minut v oslabení, až zbytečně si dobře rozehráný zápas komplikují. (15:13) (0:0)

52
    Máme zde i červenou kartu, vyfasoval ji Petr Bukovský. (15:13) (0:0)

51
    Autor žluté karty mohl snížit, jenže akcie Brna drží Mühlhandl, dnes chytá již třetí pokutový hod. (15:13) (0:0)