HC Kladno – HC Litvínov 0:0 (13:30) | Letňany – Liberec 5:4 (kon.) | Motor ČB – Hr. Králové 5:1 (kon.)
Zlín – Vsetín 5:1 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 5:0 (kon.) | Chomutov – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Slavia – K. Vary 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:5 (kon.)

47:18
    Další branku domácích přidal VÁCLAV PAŠEK.

40:01

40:00

39:01
    RADEK PROKEŠ obkroužil s pukem branku a zasunul ho do branky. Asistence: Václav Pašek.

26:10
    Při přesilovce pět na tři dorazil DAVID BÍLEK střelu Švece do odkryté branky. Asistence: Švec, Rob.

23:13
    Střelou od modré čáry se proasil obránce MICHAEL KUTIŠ.

22:01
    Technické problémy se již překonaly a opět se hraje.

Od začátku druhé třetiny nebyla v provozu světelná tabule a čas se počítal na stopkách. Nyní zhruba po pěti odehraných minutách ve druhé části vypadlo kompletně osvětlení a utkání je přerušeno na neurčito.

20:01

Vyloučení: 2:2. Bez využití.

20:00

14:45
    Hradec se mohl dostat do dvoubrankového vedení. Střelu Daniela Klemence z bezprostřední blízkosti ale zastavila tyčka.

6:04
    Do dobré příležitosti se dostal domácí Luboš Rob. Při přesilové hře si vybruslil od pravého mantinelu a nebezpečně pálil na branku hostí. Brankář puk vyráží nad branku.

1:27
    Hradec právě vstřelil branku!
    Gába nejprve špatně odhadl puk a před odkrytou kelcí zachraňoval až obránce Kutiš. Pak se zmocnil puku Šeps a přihrál mezi kruhy JAKUBU SUCHANOVI, který se nemýlil. Asistence: Daniel Šeps.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 24. Kutiš, 27. Bílek (Švec , Rob), 40. Prokeš (Pašek), 48. Pašek, 56. Krcho (Mareš , Záhora) - 2. Suchan (Šeps)