Warriors Brno – Olomouc 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 03.11.2011, 19:00 • KAJOT ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

I přesto, že Kometa poslední třetinu vyhrála poměrem 2:1, ze tří bodů se radují hosté. Domácí alespoň dokázali po nepovedené druhé třetině zápas zdramatizovat a nakonec byli Liberci rovnoceným soupeřem.
    To je od nás z Brna vše, zítra se vám opět přihlásíme u přenosu ze zápasu seniorských kolegů dnešních soupeřů. (21:10:07)

60:00

59:48
    Utkání už se dohrává.

59:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    JAN SLABOCH nejspíše rozhoduje o výsledku dnešního utkání, když trefuje z poloviny hřiště odkrytou brněnskou bránu.

59:08
    Buly ve středním pásmu, Ptáček zůstává na střídačce.

59:04
    Liberec vyhazuje.

58:49
    Oddechový čas pro domácí. Ptáček zůstane na střídačce, buly bude před Hosnedlem.

58:49
    Jenyš projel celým kluzištěm, dostal se až před Hosnedla, který ale jeho střelu pokryl.

57:30
    Zacha sebral Dvořákovi, který se chystal ke střele, puk z hole

57:08
    Střelu Boltvana vyráží do ochranné sítě Hosnedl.

56:06
    Dymáček a Král dotírají na Hosnedla, ten však drží liberecké naděje na tři body.

55:16
    Hájkova střela od modré lízla vnější sítku liberecké brány.

53:28
    Zacha ve velké šanci! Z mezikruží ale trefuje jen hruď Ptáčka.

53:09
    Icing Komety vrací hru před Ptáčka.

52:42
    Hosté už se spíše brání, raději vyhodí puk a jdou střídat, než aby se bezhlavě vrhali do útoku.

52:08
    Kometa je při chuti, má ale problémy se prosadit přes pozornou obranu Tygrů.

50:46
    Štanclovu ránu od modré tečuje Jenyš jen těsně mimo pravou tyč liberecké brány.

50:14
    Hostující trenér reaguje na vzniklou situaci oddechovým časem.

50:14
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa střílí kontaktní branku. Jakub Boltvan se obtočil kolem brány a zpoza ní našel volného ROMANA DYMÁČKA, který s přihrou naložil nejlépe, jak mohl. Asistence: Jakub Boltvan.

David Nekvinda

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 47. Garčic (Boltvan, Jenyš), 51. Dymáček (Boltvan) - 23. Heřmánek (Slaboch), 28. Havlín (Pyrochta, Heřmánek), 35. Zacha (Pyrochta, Chlapík), 60. Slaboch

HC Kometa Brno: Ptáček (Brychnáč) - Kališ, Hájek, Garčic, Koch, Biolek, Dvořák, Král T., Hroudný, Jenyš, Dymáček, Koblížek, Zbořil J., Kratochvíl, Šnajnar, Boltvan (C), Štancl
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) - Slaboch, Balabán, Mečíř, Lakatoš, Šír, Klinger, Chlapík, Havlín, Ordoš, Král Z., Gecko (C), Bělohorský, Nosek, Heřmánek, Kačírek, Háze, Pyrochta, Zacha

Rozhodčí: Kladník - Brůžička, Vašíček