Ústí n. L. – Zlín 3:0 (kon.) | Táborsko – Most 2:0 (kon.) | Brno – Karviná 4:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 1:3 (kon.) | Znojmo – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Sparta B 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:0 (2:0)
FC Zlín
Sobota 12.11.2011, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sedmé vítězství Ústí na domácí půdě učinilo ze severočeského celku vítěze první poloviny soutěže. "Se hrou v první půli jsem byl nadmíru spokojen," ocenil další úspěšný výsledek ústecký trenér Svatopluk Habanec. Autor dvou gólů Volek rozšířil svoje podzimní střelecké konto na sedm branek, což je na krajního záložníka výborná bilance. Hosté kromě úvodu druhého poločasu museli jen čelit aktivitě rozjetého soupeře a jejich ztráta na postupové pozice znovu narostla. (13:36:02)

89
    Domácí kráčejí za vítězstvím v dnešním zápase.

87
    Poznar se dostal do úniku, gól ale nevstřelil. Míč se dostal opět k Bačovi, ten ale nezamířil přesně.

84
    Bača se snažil obloučkem překonat domácího brankáře Nováka, gól z toho ale není.

82
    Poprvé střídají i domácí. Agilního Veverku nahrazuje Benda.

81
    Střídání Zlína. Odstupuje Švach a na hřiště se podívá Bača.

80
    Ústí nyní dobře zakombinovalo přes celé hřiště. Domácí hráči vyšachovali celou obranu hostů, míč se od Veverky dostal k Volkovi, který ale bodlem nepřekonal brankáře Kořínka.

75
    Na výraznější šanci nyní čekáme, míč mají stále pod kontrolou domácí.

73
    Domácí Moulis nasadil jesličky Jelínkovi, míč se dostal až k Volkovi, který mohl dokonat hattrick. Jeho střelu z hranice vápna ale zblokovala hostující obrana.

70
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, dnes jim ale není přáno.

67
    Pomalu se nám blíží závěr zápasu. Domácí fotbalisté přesvědčivě míří k tříbodovému zisku.

64
    Hosté střídají. Místo Motala si zahraje Radim Bublák.

62
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Veverka předložil míč ZDEŇKU VOLKOVI, ten nejprve nasadil jesle Kubicovi a následně střelou o tyč zvyšuje na 3:0 pro domácí! Zdá se, že je rozhodnuto.

58
    Obrovská šance Zlína! Ke střele z výborné pozice se dostal Poznar, Novák jeho gólovou střelu ale vytěsnil!

55
    Veverka unikal po levé straně, jeho střílený centr ale zastavil pozorný brankář Kořínek.

53
    Hned o chvilku později byl v další šanci Švach, jeho střelu z hranice vápna zblokovala obrana domácího celku.

51
    Hostující kapitán Dobeš se dostal až přímo před brankáře Nováka, v gólové pozici ale zamířil trestuhodně mimo!

50
    Zlín ve druhém poločase očividně hodně přidal a tlačí se více před domácí bránu.