Vítkovice – Olomouc 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Kladno 4:3 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Slavia – Sparta 1:2 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:3 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 3:1 (kon.)
Písek – Letňany 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Motor ČB 1:11 (kon.) | Havířov – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 2:3 (po s.n.)
HC Slavia Praha
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 17.11.2011, 15:00Extraliga staršího dorostu

59:07
    Ve stejném čase jsou za vzájemnou šarvátku vyloučeni domácí Jakub Jedlička a Luboš Brzák a hostující Tomáš Brém a Václav Krudenc.

60:00
    Konec zápasu. (17:04:58)

59:51
    Slávisté teď dvakrát vystřelili na Neužila. Jejich střely šly ale vedle.

59:07
    Domácí si také berou oddechový čas.

59:00
    Golovko opustil branku a Slavia hraje v šesti.

58:43
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Golovko zůstává v brance.

58:00
    Právě začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:38
    Radek Veselý vyslal svižný pozdrav pro Neužila, který ho betonem vyrazil.

55:24
    Slávisty opouští síly a hra se tedy vyrovnavá

53:26
    Marek Březina ojediněle vystřelil na Golovka. Jeho tečovaná střela byla lahůdkou pro domácího brankáře.

53:10
    Slávisté vyhodili na zakázané uvolnění.

51:20
    Domácí Fortelka vystřelil do masky hostujícího gólmana, puk se odrazil k volnému Vyskočilovi, který netrefil prázdnou branku.

49:40
    Jakub Jedlička se dostával před Neužila, nepovedlo se mu ale udělat kličku poslednímu obránci.

48:29
    Sparťané se jen brání, padají do střel. Do šance se ale ještě ve třetí třetině nedostali.

46:51
    Z úhlu střílel domácí Marc Zajíc, branku však netrefil.

46:04
    Slavia se snaží vyrovnat. Teď se kličkama dostával před branku Martin Patzelt, ale poslední klička se mu nepovedla.

44:58
    Jakub Jedlička se snažil přihrát zpoza branky na volného spoluhráče. Jeden ze Sparťanů přihrávku ztečoval a puk skončil na brance.

42:25
    Slavia se dere do útoku. Do třetí třetiny vlétli podstatně lépe než do té druhé.

40:45
    Filip Hlinka vyslal nebezpečný projektil na Neužila.

David Mencl

Branky a nahrávky: 20. Drahorád (Novák) - 23. Vacek (Krudenc), 24. Vacek (Krudenc)

HC Slavia Praha: Golovko - Červený, Havelka, Jedlička, Novák, Patzelt, Freisler, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Veselý, Navrátil, Mašín, Zajíc, Fortelka, Vyskočil, Hlinka, Pavlas, Löbl
    HC Sparta Praha: Neužil - Horevaj, Kliment, Keller, Hemr, Bílek, Bartoš, Klindera, Brém, Slavíček, Vacek, Březina, Oždian, Pulkrab, Preševa, Abdul, Major, Krudenc, Široký

Rozhodčí: Horák - Štětina David, Štětina Jakub