Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 26.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Písek podal velmi poctivý výkon. Povedla se mu první třetina, ve druhé stále držel vedení a v té třetí přečkal drtivý nápor Ústeckých Lvů. Hvězdou zápasu se stal písecký brankář Vojtěch Sedláček, který zažil perfektní zápas! (19:56:53)

Senzace dokonána! Písek dosáhl velkého překvapení, když ukončil ústeckou vítěznou sérii. Navíc jako první tým v probíhající sezóně dokázal Ústí porazit na jeho ledě!

60:00

59:58
    Písecký Nouza od červené čáry poslal puk do tyčky!

59:47
    Roubík vyhrál buly na modrou čáru, kde číhal obránce Pavlík. Jenže ten nastřelil pouze vyjíždějícího útočníka a následně Písek vyhodil na zakázané uvolnění.

59:24
    Ústecká Zlatopramen Aréna ožívá. Je z toho velké drama!

59:24
    Oddechový čas si bere i střídačka Písku.

59:24
    Boháč poslal na Sedláčka tvrdou střelu, z následné dorážky vznikla další hromadná mela! Osm hráčů leží v brankovišti včetně píseckého gólmana!

59:01
    Ústí obléhá píseckou branku. Co z toho bude?

58:21
    Francouz na střídačce, Ústí hraje v šesti!

58:21
    Domácí kouč Rosol si vzal time-out. Aréna bouří a žene Ústí za vyrovnáním.

56:13
    To nezůstalo u rozhodčích bez odezvy a oba soky poslali na trestnou lavici. Klobouček tedy vyfasoval dvě minuty za hrubost a písecký Všetečka 2+2 minuty taktéž za hrubost. Jeho trest odpykává Lukačovič.

56:13
    Klobouček nejprve snížil na rozdíl jediné branky a při následné strkanici v písecké brance poslal na zem Všetečku. Ten si to nenechal líbit a vznikla z toho solidní mela, do které se zapojili všichni hráči na ledě.

56:13
    Lvi právě vstřelili branku!

Pořádného zmatku před Sedláčkem využil kapitán Lvů JAN KLOBOUČEK. Dostal se k odraženému puku, který usměrnil do branky Písku. A drama začíná. Bez asistence.

55:13
    Písek přečkal i šesté oslabení v dnešním utkání. Vypadá to, že hosté skutečně docílí překvapení na ústeckém ledě.

53:55
    Minuta z přesilovky pryč a domácí Ústečtí Lvi nemohou zavézt kotouč do útočného pásma.

53:01
    Teď už se Sedláček zapotí, písecký Lukačevič si totiž posedí za podražení na trestné lavici.

52:43
    Už je to celkem delší dobu, co se Písek dostal za polovinu hřiště. Paradoxně Sedláček v brance Písku toho zatím příliš řešit nemusel. Bojuje se po rozích.

51:21
    Oba celky se převážně perou o puk po mantinelech, nějakou kombinační akci diváci v posledních minutách neviděli.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 26. Daniel Boháč (Třetina, Klobouček), 57. Klobouček - 12. Slavík (Pavlíček, Antončík), 27. Nedorost (Nouza), 33. Ferebauer

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, A. Sedlák, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý - R. Kovář, Pajič, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Lev, Rod, Handlovský.
    IHC Králové Písek: V. Sedláček (Vajner) - Žovinec, Pavlíček, Havran, D. Všetečka, Lukáč, Kanov, Lukačovič - Antončík, L. Luňák, Slavík - Nouza, Bělohlav, Eberle - S. Polodna, Šperger, Jiří Kudrna - D. Nedorost, Melka, Ferebauer - připraven Mrkvička.

Rozhodčí: Kubeš - Štofa, Beneš

Diváci: 2 073