SHK Mustangové – Draci Kolín 6:2 (kon.) | Studénka Sledge – Karlovy Vary 0:2 (kon.) | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 4:2 (kon.)
SHK LAPP Zlín
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 26.11.2011, 17:00 • PSG Arena • Česká para hokejová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobré odpoledne, okolí zlínských zimních stadionů je obloženo kamiony, obleženo pořadatelskou službou a hudbychtivými návštěvníky zimní varianty MASTERS OF ROCK. Věříme, že se nám i v těchto podmínkách podaří popsat průběh blížícího se zápasu co nejlépe.

Jsme svědky úvodního krátkého rozbruslení.

Trojice rozhodčích nastupuje na led. Časomíra připravena a za několik okamžiků si oba týmy odbudou své úvodní ceremoniály.

00:01

0:54
    Po uplynulé minutě hry ve sparťanském obranném pásmu se hra přesouvá do středního pásma dílem přičiněním pádu hlavního rozhodčího přes hostujícího Zapletala.

2:42
    První střela na zlínskou branku, Molek Krupičkovu střelu vyrazil.

3:46
    Na středové čáře Štít nerozehrál úspěšně a dal příležitost Spartě.

4:22
    Další slibná akce domácích, Vápenka je však pozorný.

4:53
    Zakázané uvolnění Sparty.

5:58
    Sparta právě vstřelila branku!
    Po úniku ze středního pásma otevírá skóre Zdeněk Krupička, asistence Jan Zapletal.

6:55
    Krupička předjel puk, ofside nelibě nese.

7:53
    Háblovu střelu likviduje svou hrudí Vápenka.

8:17
    Na druhou stranu vyrazil Zdeněk Krupička, stínován Peterem Štítem, Molka nepřekonal.

9:08
    Zapletal prověřil střelou od kruhu ve zlínské obranné třetině Molkovu pozornost, vyprášil mu však betony.

10:00
    Souhra Palát -Stodůlka přenesla hru k Vápenkovi.

11:08
    Domácí Mach měl možnost úspěšného obranného zákroku, jeho protihráčem byl Zdeněk Krupička.

11:56
    Blokován třemi sparťanskými hráči prováží Zdeněk Hábl přes dvě pásma puk až k Vápenkovi, chybělo však úspěšné zakončení.

12:40
    Sparta se provinila úmyslným ofsajdem. Hra se přenesla před Vápenku.

13:02
    Zlín právě vstřelil branku!
    Po vyhraném bully se zlínská útočná reprezentační dvojice poprvé v tomto zápase gólově prosazuje a srovnává skóre.

15:00

V závěru třetiny byl k vidění stejný obrázek jako po většinu dosavadního průběhu - SHK LAPP Zlín obsazuje obranné pásmo soupeře, střílí na Vápenku, který prakticky - až na jedinou - všechny střely likviduje. Na druhou stranu ledové plochy se většinou vydává sparťanský kapitán Krupička. Také zlínský gólman jednou kapituloval a tím je dáno skóre po úvodní třetině...

15:01

16:33
    Zapletal zpoza modré prověřuje Molka, ten je pozorný.

17:07
    Vyloučen Zikmund za "T", Zlín hraje přesilovku.

17:53
    David Palát sestřelil Vápenkovi brankářskou přilbu. hra je přerušena.

18:09
    Využita přesilovka po krásné souhře, a to střelo do odkryté banky Sparty.

18:54
    Jako přes kopírák opět útok Hábl - Palát, tentokrát však bez gólového zakončení, Palát minul branku.

20:16
    Zlínský obránce Tomáš Mach se dopustil obrovské chyby, puk získal Zdeněk Krupička a sólový nájezd proměnil ve vyrovnávající branku.

21:48
    Hra přerušena, otřesený Záluský míří na sparťanskou střídačku.

22:57
    Útočící Palát je v postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu, následně se Sparta dopouští zakázaného uvolnění, a to opakovaně.

25:11
    Hra se přelévá ve středním pásmu, Palát zaváží k Vápenkovi, přihrává na protější stranu jeho branky, Vápenka likviduje.

27:00
    Několikaminutový zlínský pobyt u Vápenky byl ukončen nepřesnou přihrávkou mezi domácími hráči a hra se přesunula až k Molkovi, kde se obětavým obranným zákrokem zaskvěl Pavel Julina.

30:00

Máme za sebou dvě třetiny slušně hraného zápasu, domácí mají optickou převahu, hosté sólově unikají. Po dvou gólech na obou stranách. Pom úpravě ledu jsou oba týmy připraveny rozhodnout ve svůj prospěch.

30:01

31:49
    Zahřívací kolečko bylo přerušeno zakázaným uvolněním hostů.

33:12
    Dvojice Hábl - Palát opět v akci, a opět Vápenkovo položení rámu, které již mnohokrát zabránilo průniku puku.