Vsetín – Zlín 4:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 4:6 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:7 (kon.)
Plzeň – Sparta 9:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 4:10 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a troufnu si tvrdit, že i celého zápasu.

57:00

55:00
    Michal Vyčesaný odpyká dvě minuty za podražení.

53:57
    Nahození Jan Mandáta ukryl ze vzduchu do lapačky Tomšů.

53:17
    Sledujeme celkem nezáživný hokej bez větších šancí.

52:29
    Vyčesaný se pokusil z velké dálky ohrozit Vacka. Jihlavský brankář ale stále drží nulu.

51:26
    Hosté v plném počtu. Havířov nic během přesilovky nevymyslel.

49:26
    Dvě minuty za vysokou hůl pro jihlavského brankáře Vacka odsedí Marek Vantuch.

47:27
    Havířov opět mění brankáře. V brance je opět Tomšů.

46:39
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava se opět prosadila. Použila velký důraz v brankovišti, kde puk dorazil za sedícího brankáře Dohnala Lukáš VYKOUK.

45:23
    Filip Ryška ohrozil brankáře Vacka, byl to ale ofsajd.

44:36
    Dominik Synek se pokoušel prosadit tvrdou ránou od modré, brankář Vacek pozorný.

43:04
    Jícha šel spolu s Lupačem sami na jednoho havířovského obránce. K překvapení všech JÍCHA nakonec nepřihrával ale vystřelil švihem a vymetl za Dohnalem pavučinku.

42:00
    Úvodní dvě minuty třetí periody za námi, žádný z týmý se ani nedostal k přímé střele na branku.

40:01

Ve druhé třetině se Havířovu vůbec nedařilo a po chybách se dotával pod tlak, čehož skvěle využili dorostenci Jihlavy a nasázeli Havířovu 4 branky. Dvě v přesilové hře.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 15. Mandát (Jícha), 30. Vítek, 34. Vítek (Tobola, Čermák), 35. Lupač (Půža), 39. Mandát, 44. Jícha (Lupač), 47. Vykouk (Beran)

AZ Havířov: Tomšů (Dohnal) - Potočný, Bahounek, Bureš, Weisser, Staš, Flamík, Ryška, Graca - Kotala, Matěj, Klečka, Synek, Plhoň, Caruk, Sonnek, Stanislav, Malík, Křibík, Vyčesaný, Školoud
    Trenér: Stanislav SZTEFEK

HC Dukla Jihlava: Vacek (Svoboda) - Čermák, Cívka, Půža, Tobola, Vítek, Kohout, Březka, Vykouk - Severa, Lupač, Mandát, Vantuch, Kuchyňa, Štěrba, Bambula, Mahút, Jícha, Beran, Port, Anděl
    Trenér: Pavel ZMRHAL

Rozhodčí: Šír - Čaja, Konvička