Slavia – Vítkovice 4:2 (kon.) | Třinec – K. Vary 1:0 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:2 (kon.)
Litvínov – Sparta 1:2 (kon.) | Plzeň – Pardubice 5:2 (kon.) | Kladno – Liberec 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 27.11.2011, 17:00Tipsport extraliga

58:19
    Hosté střídali nejen pomalu, ale i špatně. Hráčská lavice obdržela menší trest, který jde odpykat Jan Košťál.

53:20
    Hosté ale mají okamžitě šanci s nepříznivým skóre něco udělat. Hned při buly ve středním pásmu se sekáním provinil Rostislav Marosz.

51:08
    Pech mohl jet se Zaťovičem 2 na 1, a tak se Lukáš Zíb dopustil záchranného zákroku. Dostal menší trest za podražení. Výborná situace pro K. Vary se zápasem udělat něco ve svůj prospěch.

39:57
    Kumstát si obhodil na modré čáře Petra Hořavu, ten mu ale pro jistotu podržel hůl. Tenhle chvat ale v hokeji není povolen, a tak si přesilovku (za 6 sekund) zahrají i hosté.

38:03
    Nyní byl delší chvíli aktivnější Třinec a agilní Jiří Polanský si vybojoval faul. Před Mensatorem jej fauloval Jan Košťál - dvě minuty, hákování.

28:17
    Zíb vysekl Dejovi hůl z ruky a půjde si odpočinout na dvě minuty. Přesilová hra pro Karlovy Vary.

20:32
    Z poměrně nenápadné situace vzniklo další vyloučení Energie. M. Hořava, který vedl ve středním pásmu puk, byl zastaven Petrem Kumstátem - dvě minuty za podražení.

17:26
    Dost dlouhá pasáž bez přerušení končí faul hráče, který mohl dnes hrát v drese soupeře. Petr Gřegořek dostává menší trest za nedovolené bránění.

9:59
    Ale Třinec kvalitativně svou úroveň přesilovek od posledního pokusu nepozvedl. Naopak, bude se hrát 4 na 4. Za nedovolené bránění si odpočine i Martin Richter.

9:38
    Druhá přesilovka Třince. Za nedovolené bránění je vyloučen Travis Gawryletz.

6:07
    Po komerční přestávce začne přesilovka domácího Třince. Za sekání je na dvě minuty poslán za katr Pavel Kuběna.