Martin – Košice 0:3 (kon.) | Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:3 (kon.)
Nitra – Zvolen 4:5 (po s.n.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
HK VITAR Martin
0:3 (0:1,0:2, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 27.11.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:12:28)

59:49
    Do konca stretnutia zostáva jedenásť sekúnd, Košičania vyhrali zaslúžene, pretože boli efektívnejší, urobili menej chýb a v obranne hrali dôraznejšie.

59:00
    Posledná minúta do konca tretej tretiny a už aj zápasu, hostia kontrolujú puk a domáci sa snažia o nejaký ten protiútok

57:59
    Hostia si zatiaľ v presilovke nevypracovali žiadnu šancu

56:37
    Napokon budú hrať hostia rozdielovú presilovku. Haščák, Mlynarovič, Novák, za hostí a za domácich: Ižvotl, Drgoň, Rúfus dostali do konca stretnutia.

56:37
    Po strete Macejku s Pašekom sa strhla menšia mela, rozhodca si v boxe časomeračov ujasnuje tresty.

55:56
    Košice sa v pohode ubránili, už nasledujú záverečné minúty.

Hostia v plnom počte.

55:19
    Martin strieľa, Hylák všetky strely videl.

54:16
    Domáci Martin sa ani v presilovej hre nevie dostať do gólovej šance. Hostia majú víťazstvo zrejme už isté.

53:29
    Domáci si zahrajú presilovú hru, Petruška zahral nedovolene vysokou hokejkou (2min.)

51:50
    Martin málo strieľa, aj preto prehráva až o tri góly. V momentoch, kedy by mali domáci útočiť a strieľať z každej pozície, sa pokus o martinský tlak odohráva v rohoch klziska.

50:33
    Košice dokážu 9,5min. pred koncom efektívne a bojovne uzavrieť domácich v obrannom pásme. Domáci sa len ťažko dostávajú do šancí

49:43
    Hostia teraz posledné dve minúty mierne zatlačili domácich, vôbec ich nepúšťajú ani do stredného pásma.

49:21
    Dravecký osamotený pred Šimkom, domáci golman vytiahol pekný zákrok.

48:07
    Strela Martina Krišku, Hylák vyrazil prilbou, domácim chýba presnosť nielen v prihrávke, ale aj v strele.

46:38
    Výborná individuálna práca Markoviča, jeho strela poriadne natiahla Hyláka.

45:41
    Hostia z Košíc sa snažia kontrolovať si obranné pásmo a číhať na dobrú príležitosť na proti-útok.

44:29
    Domáci sa snažia, dokážu si vypracovať menší tlak a útočné pásmo. V týchto momentoch chýba Martinčanom aj trošku šťastia.