Martin – Košice 0:3 (kon.) | Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:3 (kon.)
Nitra – Zvolen 4:5 (po s.n.) | Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
po s.n.
HK Nitra
4:5 (1:1, 1:3, 2:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 27.11.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Zvolen tak získava 2 body na ľade Nitry, strata bodu ich však musí mrzieť, veď do tohto zápasu nastupovali ako favoriti, Martin Trochta získava druhý bod pre Zvolen svojím úspešným nájazdom. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:28:29)

65:00
    Zvolen dal gól!
    Valčák svoj nájazd znova nepremieňa, víťazný gól teda strieľa MARTIN TROCHTA, ktorý strelou pomedzi betóny prekonáva Čiliaka a ako jediný skóruje v nájazdoch.

Trochta premieňa svoj nájazd strelou pomedzi betóny ! 0:1.

Konig je nulový, 0:0.

Zvolen znova nič nevymyslel, Leskovjanský neprekonal Čiliaka. 0:0.

Brabenec nastreľuje len výstroj Čiliaka, 0:0.

Hrnka si položil Škrečka, no neprekonáva ho, 0:0.

Baláž takisto strelou zápästím neprekonáva Čiliaka. 0:0.

Valčákovi ušiel puk z hokejky, 0:0.

Slovák neprekonáva takisto Čiliaka. 0:0.

Garib Saliji z pravého kruhu predvádza blafák, no neprekonáva Škrečka, 0:0.

Začínajú domáci.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení gól nepadol, nasledujú nájazdy. Po šesťdesiatych minútach nasledovala opatrná hra na oboch stranách, viac šancí mali predsalen hostia, Nitra hrala od začiatku na nájazdy, Zvolen sa k nej pridal po polovici predĺženia.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:40
    Domáci strácajú puk na stredovej čiare, hráč hostí ho získava a posiela ho nahadzovane za bránku Čiliaka.

64:03
    Fojtík sa dostáva do útočného pásma, no je z toho postavenie mimo hru.

63:29
    Zvolen vyhráva vhadzovanie, tlačí sa dopredu, od modrej strieľali útočníci hostí, Čiliak musel zasahovať len v jednom prípade, keď prvá strela bola nepresná.

62:48
    Hostia sa následne usadili v pásme, prikryli puk pri mantinely, získavajú teda pásmo, vhadzuje sa pred Škrečkom.

Marian Fiam

Branky a nahrávky: 11. Hrnka (G. Saliji, Štefanka), 32. Šumichrast (Púchovský, Štefanka), 43. Bača (Štefanka, G. Saliji), 57. Fojtík (Uhnák) - 8. Slovák (Juraško, Brabenec), 33. Sikela (Otčenáš), 35. Trochta (Škvaridlo, Zuzin), 36. Baláž (Korhonen, L. Jurík), 65. Trochta

HK Nitra: Šimboch (Čiliak) - Konig, Hruška, Ďurák, Bača, Krúžik, Hrudík, Grman - Fojtík, Valčák, S. Saliji - Hrnka, Štefanka, G. Saliji - Uhnák, Piačka, Kluka - Púchovský, Šumichrast
    HKM Zvolen: Škrečko (Sáblik)- Korhonen, Ďaloga, Vantroba, Juraško, Mucha, Hraško, Ťavoda, Zošiak - Leskovjanský, L Jurík, Baláž - Slovák, Brabenec, Čurilla - Zuzin, Trochta, Škvaridlo - Otčenáš, M. Jurík, Sikela

Rozhodčí: Lokšík - Bundil, Junek