61:53
    Koniec zápasu. (19:12:28)

61:53
    HK Orange 20 dalo gól!
    Počas celého predĺženia hostia pritlačili domácich, vyšla im rýchla kombinačná akcia. HINĎOŠ poľahky prekonal Lizáka. Asistencia: Trška.

61:10
    Bene mal na hokejke rozhodujúci gól, ale z uhla netrafil odkrytú bránu.

61:01
    Nebezpečná strela Tršku skončila na ochrannej sieti.

60:01
    Začalo predĺženie.

A máme tu znova výsledok 3:3, ako tomu bolo v piatok proti Detve. Po krátkej prestávke bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

57:05
    Častý jav opakujúci sa v dnešnom stretnutí. Mužstvo, ktoré má výhodu presilovky ju hneď stratí po zbytočnom faule.

57:00
    Vylúčený hráč hostí Bajanik.

55:30
    Vylúčený hráč domácich Borovský.

54:52
    Prokop mohol rozhodnúť, ale nakoniec gól z toho nebol.

53:16
    Vylúčený hráč hostí Mráz.

52:04
    Majeský vo výbornej streleckej pozícii, no mieril len do brankára.

48:50
    Šikovná útočná akcia Spišskej Novej Vsi, chýbalo len gólové zakončenie Krempaského.

47:20
    Gól Spišiakov správne nabudil. Tentoraz prepli na vyššie obrátky.

45:21
    Spišská Nová Ves dala gól!
    pre zmenu hrúbka brankára hostí, keď puk sa poľahky dostal do jeho brány. Gól strelil BENDíK. Asistencie: Borovský, Gurčík.

43:53
    Vylúčený hráč hostí Bubela.

40:18
    Vylúčený domáci hráč Bendík.

40:01
    Začala tretia tretina.

Z domácej strany nepochopiteľná druhá tretina. Je pravdou, že Spišiaci nastúpili bez viacerých hráčov základnej zostavy, ale po vedúcom góle akoby prepli na nižšie obrátky, čo snaživí mladíci dokonale využili.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 5. Kropáč (Majeský, , Farkašovský), 25. Majeský (Lemešani, Bendík), 46. Bendík (Borovský, Gurčík) - 23. Ďaloga (Nechala), 30. Mráz (Matoušek), 37. Jakubek (Chovan), 62. Hinďoš (Trška)

HK Spišská Nová Ves: Lizák – Vartovník, Priechodský, Novajovský, Krempaský, Džerenga, Farkašovský, Bendík, Gurčík, Lemešani, Prokop, Klinga, Bajc, Kropáč, Borovský, Ordzovenský, Majeský.
    HK Orange 20: Riečický – Nechala, Luža, Zigo, Ďaloga, Šedivý, Kalináč, Bene, Kurali, Macejko, Matoušek, Bubela, Hinďoš, Mráz, Chovan, Jakúbek, Bajanik, Trška, Mikúš, Bagin.

Rozhodčí: Orolín - Gajan, Gavalier