Olomouc – Havířov 6:5 (po pr.) | Vsetín – Zlín 2:3 (po pr.)
HC Olomouc
6:5 (2:2, 1:2, 2:1- 1:0)
AZ Havířov
Neděle 27.11.2011, 10:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (12:21:57)

Gólovou přestřelku nakonec ovládla v prodloužení Olomouc, ve které jí rozhodující bod v početní výhodě vystřelil Kropáč.

62:31
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nahození Rašnera usměrnil mezi tři tyče JAN KROPÁČ! Asistence: Alex Rašner.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:10
    Menší trest za hrubost odpyká Daniel Spratek (HAV). Velká příležitost Olomouce k tomu, aby mohla rozhodnout o svém vítězství!

61:17
    Šoustal výborně tečoval Rašnerovu příhru, jenže Šimeček předvedl ještě lepší zákrok!

60:01

Během šedesáti minut padlo dohromady deset gólů, přesto se minimálně jedné branky ještě dočkáme.

60:00

59:05

58:05
    Havířov je kompletní, začíná mu minutová početní výhoda.

57:05
    Alex Rašner kvůli nedovolenému bránění vyrovnává počet hráčů na ledě.

56:32
    Oddechový čas pro hosty!

56:05
    Za hákování si dvě minuty na trestné odpočine Daniel Trombik (HAV).

54:57
    Po oboustranném zmatku v olomoucké obranné třetině nakonec vybojovali kotouč Hanáci.

53:16
    Z velkého úhlu pálil Fejko, Sroka podržel jeho pokus na hrudi.

52:46
    Oddechový čas pro domácí!

51:33
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté vrací úder! Z mezikruží technicky velmi dobře zakončil KRYŠTOF FEJKO! Asistence: Radek Pořízek.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 4. Medek (Kropáč), 18. Sázel (Šoustal T., Rašner), 33. Horák J. (Kropáč, Medek), 42. Pavlovský (Šoustal T.), 51. Pavlovský (Kropáč, Rašner), 63. Kropáč (Rašner) - 9. Pacas (Trombik), 16. Fejko (Bednář), 33. Polak (Pacas, Heinzl), 34. Pacas (Spratek, Polak), 52. Fejko (Pořízek)

HC Olomouc: Sroka (Molnár) – Rašner, Kolovrátník, Klvaňa, Hrabica, Škoda, Zelený – Kropáč, Malý, Štefka, Šoustal T., Dittrich, Pavlovský, Horák J., Medek, Sázel, Přibylová.
    AZ Havířov: Šimeček (Sonnek) – Ďurkáč, Chroboček, Kiss, Medve, Trombik, Heinzl – Spratek, Pořízek, Fejko, Kurovský, Pacas, Holeš, Polak, Beneš, Bednář.

Rozhodčí: Cik – Novotná, Štreitová