Kometa Brno – Kladno 1:0 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.)
HC Kometa Brno
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 01.12.2011, 18:00 • KAJOT ARENA - Brno, kapacita 7200 diváků • Tipsport extraliga

To je z Brna vše. Přeji pěkný zbytek prvního prosincového dne a na počtenou. (20:23:24)

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni za Kladno Lukáš Cikánek a na straně Komety jediný dnešní střelec Tomáš Divíšek.

Utkání nakonec rozhodla jediná branka, kterou vstřelila Kometa ve druhé třetině v přesilové hře. Domácí si tak připisují důležité tři body a dotáhli se na svého dnešního soupeře.

60:00

59:59
    Oddechový čas pro Kladno, asi to ale nebude mít moc velkou cenu.

59:59
    Kladno si vypracovalo z tlaku pouze jedinou střelu, která šla navíc mino Trvajovu bránu.

59:18
    Cikánek na střídačce, Kladno v šesti a v obranné třetině Komety.

58:32
    Kladno se nemůže dostat před Trvaje, proto se ani nemůže odhodlat k odvolání brankáře.

58:08
    Dvakrát byl k vidění Bicek. Nejprve Bicek po nepřesné rozehrávce Brna pálil jen do obránce. Pak už měl ale větší možnost. Toman pálil od modré a Bicek před bránou nebezpečně tečoval puk těsně vedle Trvajovy brány.

57:16
    Kladno se nemůže dostat do tlaku, hostům nyní trochu vázne rozehrávka a to je samozřejmě alfa a omega všeho.

56:37
    Kladno si komplikuje život zakázaným uvolněním.

56:02
    Bitva ve středním pásmu, které teď Kometa zatarasila a Kladno mělo chvíli problémy než přes tento val prošlo. Nakonec se to Rytířům povedlo a neúspěšně zakončoval Kuchler.

55:09
    Utkání přihlíží 6212 diváků. Troufnu si říct, že je to nejmenší návštěva v Brně v této extraligové sezóně.

54:51
    Kafka se obtočil kolem brány a zakončoval bekhendem, trefil však pouze připraveného Trvaje.

53:50
    Teď ovšem pro Kometu chvíle klidu, hraje se v kladenském obranném pásmu.

53:21
    Bicek zakončoval zpoza brány, byl však příliš blízko Trvaje. Kometa má ale s přibývajícími minutami stále větší problémy.

52:58
    Nenápadné nahození Knotka na branku se ukázalo jako nebezpečné a Trvaj musel puk vykopávat betonem.

52:17
    Kometa hraje pasivně a koleduje si o velký problém. Takových zápasů už ztratila v sezóně několik.

51:31
    Kladno po dvou ubráněných přesilovkách ožilo a Kometa se musela bránit tlaku. Žižka následně vyhodil puk, který spadl na hranu mantinelu a pak ven. Pavel Patera se pak dožadoval dvou minut pro brněnského obránce, ale marně.