Vítkovice – Pardubice 4:3 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Liberec – Třinec 1:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 02.12.2011, 17:30 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

Neskutečně napínavý zápas! Vítkovičtí byli většinu zápasu lepší, ale hosté v přesilovce v závěru druhé části snížili, na začátku třetí třetiny pak v další přesilovce dokonce srovnali a zápas nabral grády. Hosté neskutečně tlačili, domácí bránili jako on život a už už to vypadalo, že se bude hrát minimálně prodloužení. Vítkovice ale sebraly zbytky sil, natlačily se před Růžičku, kde se po několika pokusech nejrychleji zorientoval Jan Káňa, který umí být před soupeřovou klecí velice důrazný, a zajistil tak domácím tři body. Z Ostravy Vám přejeme příjemný večer. (20:09:08)

59:56
    I deset sekund se může zdát neskutečně dlouhých, hosté se chytají stébla naděje.

59:50
    Hosté si berou oddechový čas a po něm nastupují bez Růžičky.

59:50
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí nesložili zbraně, vytvořili před pardubickou klecí závar, puk se dostal pod překonaného Růžičku, JAN KÁŇA se bleskurychle zorientoval, přistrčil puk za brankovou čáru a přináší tak vítkovickým vedení 4:3! Bez asistence.

59:27
    Hra ve středním pásmu.

59:19
    Sudí pískali pardubický ofsajd, Kolář I. přesto vystřelil na Málka - je z toho menší roztržka.

59:00
    Hosté si vytvořili neskutečný tlak, ale Málek chytá pozorně.

58:28
    Pohl ujel všem hráčům v bílém, ale jeho úmysl včas nezachytili ani spoluhráči.

57:52
    Starý se pokusil protlačit puk za Málka, ale neúspěšně.

57:19
    Pardubice výrazně zvýšili tempo hry, domácí budou mít co dělat, aby zápas dovedli do prodloužení.

56:26
    Gól to dle rozhodčího nebyl, porada trvala jen krátce.

56:26
    Hosté se natlačili do Málkovy klece a začali se radovat, bude se prohlížet video.

55:58
    Pohl si počínal za Růžičkovou klecí dobře, ale spoluhráči jeho dobrou přihrávku nedokázali využít.