Prešov – Spišská N. Ves 4:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 4:7 (kon.) | Bardejov – Michalovce 5:1 (kon.)
Piešťany – Trebišov 2:0 (kon.) | Detva – Púchov 6:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:3 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 02.12.2011, 18:00 • ZŠ Piešťany • 1. liga (SR)

Domáci hráči mali v zápase prevahu a v tretej tretine to aj gólovo zúročili. Zápas sa končí víťazstvom Piešťan. (19:49:39)

60:00

59:01
    Zakázané uvoľnenie domácich hráčov a hostia sa dostali do útočnej tretiny, no tam puk znova vybojovali domáci hráči.

58:37
    Hostia v plnom počte.

57:55
    Domáci hráči na začiatku presilovky rozprúdili útočný kolotoč, ale vyzerá to momentálne tak, že sa nikam neženú a sú spokojní, že majú puk na hokejkách. Štadiónom znejú oslavné choráli domácich fanúšikov.

56:37
    Tomáš Sax je vylúčený na 2 minúty.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 701 divákov.

54:56
    Ficko mieri Fumačovi medzi betóny, ale Fumač jeho strelu chytá.

54:37
    Saxovu strelu chytá Fumač.

53:41
    Smik s ďalším pekným zákrokom. Teraz chytá strelu, ktorá síce nemala veľkú razanciu, ale letela priamo do horného rohu brány.

52:03
    Románek v šanci neprekonal Smika!

51:23
    Urban striela vedľa brány, následne odrazený puk chytá Smik. Piešťany zostanú v pásme.

51:15
    Zakázané uvoľnenie Trebišova.

50:06
    Piešťany dali gól!
    Strelcom gólu je JOZEF HARING, asistenciu na góle má Adrián Kolník a Ján Románek!

48:15
    Domáci v plnom počte.

47:45
    Trebišov sa pokúša usadiť v útočnej tretine, ale nedarí sa mu to a domáci hráči hrozia protiútokmi.

47:10
    Hosťujúci hráč si v útočnej tretine pomohol vysokou hokejkou a tak je hra prerušená a Trebišov prichádza o útočné pásmo.

46:25
    Pred Fumačom je rušno, ale hosťom sa nepodarilo zužitkovať krátku skrumáž a domáci hráč posiela puk cez celé ihrisko.